Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Proradio. Jeste bilo prljavo, ali mi se čini da nije bilo ničeg čvrstog - jedino da je neka prašina. Mada ne znam kako je krahirao od juče kada je bio normalan do danas. Hvala obojici.

Link to comment

To je zvanično i skuplje. Ima kod ljudi na kupujemprodajem za manje para (bar je se za manje, to šmekam godinu dana i verovatno ću još toliko :12_slight_smile:). Moja sestra je tako kupila šesticu i nikakvih problema nije imala (niti ijedan kvar, redovno ažuriranje...). Samo treba birati poznate prodavce, tj. one sa mnoštvom pozitivnih ocena (ne bih javno od koga je ona kupila). Naravno, na istom mestu gomila pojedinaca prodaje polovne, ne znam koji tražiš.

Imala je, naravno, i garanciju.

Edited by kiki
Link to comment

Ima toga dosta na kupujemprodajem. E sad, ona je kupila od ovog što radi na veliko i kod kojih je otključano (ide na sve mreže), ali ima i pojedinaca koji dobiju uz paket kod operatera pa prodaju. Ako je vezan za neku mrežu, a to ti ne smeta, onda možeš proći još jeftinije. Naravno, obavezna je pisana garancija. Sad ne mogu tačno da se setim, ali mislim da je ovaj od koga je moja sestra kupila imao godinu dana svetsku garanciju, ako se dobro sećam, a mogla je da kupi i produženu.

Link to comment
  • 3 weeks later...

iz nekog razloga mi se brišu mejlovi, sa exchangea dok na gmailu ne. kad otvorim isti nalog na kompu svi su tu

 

kako to da sprečim

 

Link to comment
iz nekog razloga mi se brišu mejlovi, sa exchangea dok na gmailu ne. kad otvorim isti nalog na kompu svi su tu
 
kako to da sprečim
 


Kako mislis, brisu?


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment

evo nešto sam izčačkao

sinoć sam na kombinatovom nalogu imao 3 maila, pre čačkanja 1

 

kao da je negde čekirano koliko @ može da bude u pošti

:blink:

 

Link to comment

Podešavanja?

 

Quote

Of the two, IMAP is the better option - and the recommended option - when you need to check your emails from multiple devices, such as a work laptop, a home computer, or a tablet, smartphone, or other mobile device. ... POP3 downloads email from a server to a single computer, then deletes it from the server

 

Link to comment
  • 1 month later...

Kakva su iskustva sa SE? Svi samo ponavljaju "telo petice, srce sestice" :dry:

 

Odgovara mi velicina, a i cena (preko nekog MTS paketa) pa me zanima kako vas se pokazao (ako ga je iko uopste rabio)

Link to comment
Kakva su iskustva sa SE? Svi samo ponavljaju "telo petice, srce sestice" :dry:
 
Odgovara mi velicina, a i cena (preko nekog MTS paketa) pa me zanima kako vas se pokazao (ako ga je iko uopste rabio)

Rabim poslovni pola godine, radi super i brzo al je baš mali za unos teksta.
Link to comment

Ja ga koristim prakticno od kada se pojavio kod nas. Kupio sam ga zato sto mi odgovara velicina. Nisam imao problema osim jedne ogrebotine na zadnjoj strani, koja je verovatno posledica nosenja u istom dzepu sa kljucevima. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Meni SE odlican. Nosila godinu dana dok ga nisam udavila u toaletu :( 

Brz i efikasan, jedino ako ti treba veca dijagonapa, meni je velicina ekrana odgovarajuca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...