Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

All in one! evans-linda-photo-linda-evans-6232757.jpg1. Naramenice2. Kosulja od grez svile3. farmerice do rebara, bez prednjih dzepova4. pantljika kajis koji visi5. kombinacija: tunjavo plavo i paprika crveno6. "kristalka" frizurai to sve na - bonus (kec na 11):7. zenskoj figuri sa kukovima ciji je obim manji od obima struka, a kamo li grudi, a jos kamije li ramena s naramenicama! :blink:

Link to comment

Rajfovi ... na svakoj glavi ovog proleca/letaNarocito satenski, a narocito-narocito oni sa masnicom :puke:... jos ako su crveni....al dobro- evo jeseni pa ih ne vidim od kisobrana, a uskoro ni od kapa ... a mozda se neka uskoro i pogleda u ogledalo ...

Link to comment
a narocito-narocito oni sa masnicom :puke:... jos ako su crveni....
:lol: :lol: :lol: pali bre, ja imam crveni sa mašnicom! ali nije satenski. a i stavila ga dvaput. :mellow: a i okačila sliku sa njim na fb92 :rolleyes:
Link to comment
:lol: bravo devojke baš ga pogadjate.kod tih indijanki mi valjda najgore kad ih nose po kiši und snegu pa se nako lepo natope.ne želim da znam kako to džibri kad se skine kući i metne pored radijatora.
Link to comment
Novi alternativni MTV gitarski bendovi, sa bubnjarima koji odsečno dižu laktove dok sviraju, svi imaju uske crne košulje i moderne frizure.
Ima i gore - neko je ubedio nase klince da je TO r'n'r.
vas 2 imate decu :o užasi promuskuiteta Edited by Maya Order
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...