Jump to content
IGNORED

visoka moda za muskarce: dzemperi, bele carape itd.


namenski

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    18

  • Аврам Гојић

    15

  • Yoda

    12

  • Singer

    10

jebo Cedu, al' za jedno dvadeset godina ce se klinci kliberiti kako se ljudi danas oblace.
kahm, ali nisu se ljudi tada tako oblacili. samo oni najgori dizelasi.inace, i moj teca se vozio po beogradu sa sovjetima i rokao silovatelje, nije to nista cudno. salu na stranu, mogla bi moderacija da se pozabavi ovakvim slucajevima, i odstrani diskutante za koje se dokaze da lazu ko psi.
Link to comment
kahm, ali nisu se ljudi tada tako oblacili. samo oni najgori dizelasi.
ti si fakin djecarac, pa ne znas, nije to izum dizelasa, 80-tih je to bila normalna pojava. dizelasi su uveli trenerku.
Link to comment
ti si fakin djecarac, pa ne znas, nije to izum dizelasa, 80-tih je to bila normalna pojava. dizelasi su uveli trenerku.
a jbt, mozda ste uvlacili rolku il nesto slicno, ali ne i debeli dzemper. dizelasi su uvlacili bukvalno sve. imas i onaj vic da nisu hteli da idu u vojsku jer tamo ne bi mogli da uvuku sinjel.
Topola mi generalno ide na zivce, ali ovde nije dokazano da laze. Moguce (i mislim najrealisticnije) objasnjenje je da je pricu o teci ispricao na oba foruma.
rekoh da treba da se osnuje komisija koja ce da istrazi slucaj, a ne da se odmah banuje.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...