Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

ali ovde je krevet beo..a na tvoj crn će biti,da izvineš,ko u grobu

 

U čijem si bila grobu?  <_<

 

Ne znam, imam taj strah da ne zamračim prostoriju, a opet, kenja mi se od bežova, kremova i tih light sranja.

Link to comment

Treba da odaberem boju za spavaću, živ nisam, kao ženu da biram.

 

Imam veliki foto tapet tamo, neke plan'ne pa sve vučem na neku tamnu plavu jer ista dominira na tapetu, krevet crn, kao i nadkasne.

 

Razmotriću svaku ideju. :)

 

Kinda like this:

 

bedroom-colors-8.jpg

a, sivi zid, neka super zelena?
Link to comment

Nikako sivo, ni u kom obliku. Razmišljam o ovoj Rođenoj™ kombinaciji, dobro mi izgleda, ovako, kad zamislim. :)

 

Edit: odlučio sam, javljam kako je ispalo. 

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

odlican predlog pola-pola

kolko god bila lepa teget ili tamno plava tesko da moze na sve zidove, ucinice  sobu klaustrofobicnom makar imala 50 kvadrata

 

super resenje za ljude koji ne vole pastelne boje mi je ovakva neka zelena

 

603151054a053a7773b609692abf46e8.jpg

Link to comment

Ma stavio sam žuto, jbt, bez žutog ne mogu ništa izgleda... Volim tu boju, prija mi očima, bem li ga. Hteo sam da bude svetlija od plave, a ide mi bolje uz nju nego bilo šta drugo. Dokumentovaću kada se sve sredi.

Link to comment
  • 4 weeks later...

može neka preporuka za radnju sa dobrim radnim stolicama do cca 150 jura

 

Za komp? If so, video sam u eurosalonu na sajmu perverzno dobru stolicu za 14.000. Da nisam već kupio 125 stvari na rate, ne bi razmišljao.

Link to comment

vidi ove

 

neam pojma kakve su uzivo, al vidim da su povoljne cene. idi, pogledaj. 

 

mi smo u kancu imali fenomenalne kancelarijske fotelje proizvodjaca iz nisa. nisu bile skupe, traju vise od 10 godina, od eko koze, veoma udobne, nisu se pocepale, mehanizmi za podizanje i obaranje naslona rade bez greske. al proizvodjac vise ne radi. pre godinu i po dve dokupili smo kanc. fotelje. kupili smo neke kineske, od domaceg prodavca, u zemunu. kakvo sranje. za manje od dve godine sundjeri su se spljeskali i sad sedimo na daskama. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...