Jump to content
IGNORED

Neispravna hrana: Alert topic


Tale

Recommended Posts

"Oni nas truju" na Društvu ima težinu zavere, a mislim da bi trebalo da imamo nekakav obaveštavajući topic o realno neispravnim namirnicama koje treba izbegavati.

 

Pre neki dan se alarmiralo na štrudle sa ochratoksinom koje su se pojavile na policama, na akciji, iako je trebalo da budu povučene sa tržišta.

 

Danas se pojavilo ovo:

 

 

 

Link to comment

keep calm drugari


uskoro ce biti pravog meda, dobio sam par kosnica i zanimam se pomalo time :)

dopalo mi se sve to, narucito sto se dosta vremena provodi u prirodi.. mislim da cu se mozda i malo ozbiljnije baviti pcelarenjem (u zavisnosti od slobodnog vremena) i pokusati da napravim i neke svoje proizvode :)

happy happy \o/

Link to comment

ne jos, tek sam pocetnik

probao sam to prosle godine, pa sam se zalio na vocap topicu :/

2x sam zesce najebao zbog uboda i morao da primam razne injekcije i vakcine par dana :(


...ali radim na tome :)

Link to comment
  • 3 months later...

kupio belgijske praline od crne cokolade spunjenjem od ruma, mmm njam njam, kad patku, otvorim kutiju a ono se sve stopile u jednu masu sto izgleda ko t 1000 kad ga svarci baci u onaj istopljeni celik. izgleda da su se otopile pa ponovo stegle. 

jer opasno da ih jedem?

Link to comment

90tih je svaka treca milka bila topljena pa stegnuta, otuda one bjelicaste crte po njima. jela sam i sta mi sad fali.

to sve ide u misice.

Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...