Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

 

Iz svojih izvora u Evropskoj uniji televizija N1 saznaje da Regulatorno telo za elektronske medije (REM) ima nameru da spreči kablovski provajder SBB da od 15. marta promeni raspored kablovskih kanala na svojoj mreži.

 

WTF ???

 

može li meni neko neukom da objasni kakve veze ima REM sa rasporedom kanala koji će po svemu sudeći biti mnogo bolji i logičniji nego do sada ?

 

edit: nadam se da se ova promena reflektuje i na nas beogrid korisnike

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Pa verovatno da magovi marketinga po televizijama, tvrde da je neviđeno bitno na kojem si mestu za njihove tabele i pituljice.

 

 

....shit has hit the fan...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Juce u toku dana mi je prvo crkla kablovska (vas uredjaj D3 nema signal proverite kablove) bez ikakvog mog uticaja, pa crkao internet, pa se posle jedno pola sata normalizovalo,

 

Danas, upravo sad oko pola 12, crkla kablovska, kao kad je los signal tj da je kabl negde ostecen. Naravno niti je ostecen kabl niti bilo ko cacka bilo sta u vezi kabla. U pitanju je Blok 30 na NBG. Internet radi normalno

 

Ima li neko slicne probleme?

 

Postoje problemi na mrezi u delovima BG i NS

Edited by Milosh76
Link to comment

Nisam u BG, ali meni je juče ceo dan pucalo na 5-10 minuta, ali na tipa pola sekunde, prvi put od kad imam SBB...

 

E sad, to nije problem kad surfaš ili kad gledaš youtube ili tako nešto, ali kad si na VPN-u... :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...