Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

Od ove tri varijante win tablet je po mom iskustvu najgora varijanta. Mada za ovo šta ti misliš da koristiš, ja ne bih ni Kindle isključio iz kombinacije.

Link to comment

Od ove tri varijante win tablet je po mom iskustvu najgora varijanta. Mada za ovo šta ti misliš da koristiš, ja ne bih ni Kindle isključio iz kombinacije.

Ja sam merkao Kindle ali i on ima neke verzije....
Link to comment

sta biste uzeli, nov SAMSUNG Galaxy Tab E (kapiram da je to neki zastareli model, al ima ih kupiti nove) od 9,7inca ili polovan ipad/ipad mini za slicne novce?

znaci, za stripove, sve ostalo mi je manje bitno, pogotovo OS.

Novo.
Link to comment
  • 7 months later...

Galaxy tab 3. Nicim izazvano nestane, nece ni kurcem da mrde, pa se onda isto tako nicim izazvano javi i pravi se blesav kao " ko, sta, ja ? ma, nemoguce ! " i tako u krug. Jedino ( pametno ? ) sto sam znao pociniti jeste vratiti ga na fabricka podesavanja i sljakalo tako kao da je normalan jedno par dana i sada opet isti kurac svira.

 

Neko, nesto, sta ? Umotati ga u par novcanica od 50 maraka konvertabilnih i baciti ga na divlju deponiju ?

Link to comment

Ajd da pitam ovde posto se na "pitanjima" povela druga rasprava...

 

Imam Asus MemoPad HD7  vec 3-4 godine,  u poslednje vreme mi se desava da se sam od sebe restartuje. Bez ikakvih vidljivh razloga. Ne radi nikakvo azuriranje sistema, niti neke aplikacije, samo posle kacenja na wifi posle nekog vremena se restartuje, a onda normalno radi. Cak mi se par puta desilo da se restartuje 2 puta u nekoliko minuta, pa onda radi normalno par dana.

 

Baterija mu nije bila pred praznjenjem niti sam dobijao neka upozorenja tipa virusi i sl. 

 

Da li je vreme za kupovinu novog ili hard reset ili nesto trece?

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 months later...

@vookela

 

Probaj za model koji imaš da nađeš antireflex foliju. Ali budi svestan da to zavisi i od toga koliko tablet može da pojača brightness ekrana - svi tri Asusova modela koja sam imao su imali tu falinku i zato su unutra bili ok, ali napolje sam za čitanje uvek nosio matori kindle.

 

@morgana

Tu negde bi trebalo da budu i Huawei MediaPad M3 i M3 lite. M3 je otprilike kao ovaj Samsung, a M3 lite ima full hd (1920x1080) rezoluciju umesto 4K. Mada se ljudi i žale generalno kad poteraju igre u 4K da im seckaju u toj rezoluciji. Ukoliko se ne igraš, 4K je tu, a ako planiraš da se igraš malo više, možda full hd rezolucija ima smisla.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...