Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Jedina mana koju moto g5 plus ima je to što se baterija ne može menjati.

 

zasto ne obican g5? jeftiniji je, menja se baterija a nema bas nesto mnogo mana u odnosu na g5+

(jedino sto je ruuuuuzan. koji debili su stavili tako dobar telefon u onako ruzno pakovanje?!?!?)

 

btw. ima neko iskustva sa lenovo p2?

na papiru je sasvim ok, a baterija deluje vise nego impozantno

Link to comment

Ne znam da l ovde ili pod kineze, lm, uzeo sam neki huawei y6 compact za dinar u mtsu. Problem je kad izadjem s wifija, nece automatski da se konektuje na onaj 3g/4g net, nego moram da ga retatujem. Mobilni podaci su uvek ukljuceni, i rondao sam malo po netu ali nisam nasao neko resenje. Ono sto me zbunjiva je da to nije uvek slucaj, odnosno da je dosta rendom. 

Link to comment

Kako restartuješ, dovoljan je airplane mode na trenutak.

 

Sent from my x600 using Tapatalk

 

Pa ona restart opcija tu gde su i avion, zvuk i power of. Aj probacu airplane, hvala. 

Link to comment

Identičan problem sam im'o. Idem da se probam sjetiti kako je riješen. 

Kroz neku opciju definitivno, idem da potražim koju.

 

Edit: mislim da sam naš'o - u Developer options Cellular data always active Always keep mobile data active, even when Wi-Fi is active (for fast network switching).

Edited by Tpojka
Link to comment

Identičan problem sam im'o. Idem da se probam sjetiti kako je riješen. 

Kroz neku opciju definitivno, idem da potražim koju.

 

Edit: mislim da sam naš'o - u Developer options Cellular data always active Always keep mobile data active, even when Wi-Fi is active (for fast network switching).

 

Probao sam al nemam tu opciju kod divelopera. Jedino sto ima veze s wifi/data je agressive wifi to mobile handover, al nije to. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...