Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

+1000

O kako sam skupo platio zabludu da je Orion=SezamPro...

Mislim, ne finansijski, tu sam se izvukao, ali živci...

:D neka te tesi da nisi sam, jos nekoliko desetina hiljada korisnika je slicno razmisljalo

 

a 1 od jacih momenata je kad su korisnici krenuli masovno da beze, brzo se odrazilo i na priliv novca, pa samim tim na plate, a nama direktor kaze nesto otprilike "nije bitno da zadrzimo ovu bazu korisnika ili je sirimo, vec da odredjenoj grupi prodamo sto vise usluga i vezemo ih na sto duzi period"

pokazalo se kao genijalna strategija

 

nije pomoglo ni to sto su pobegli svi iole strucniji zaposleni, a firma se napunila raznim rodjacima, kumovima, prijateljima

Link to comment

Kao jedan od pobeglih glavom bez obzira mogu samo da pozelim Orionu slavnu propast. Na sve to sto si nabrojao dodao bih i jajarenje sa raskidom ugovora, kad im moj zahtev koji sam poslao mailom "nije stigao, nemamo mi nikakav mail, boze sacuvaj". Morao sam da im saljem pismo preporuceno, i naravno da su cekali da prodje sto vise vremena da bi mi naplatili i koji dan od novog meseca.

 

Мени су покушали да наплате још један месец, и то обавештење пише у свим пословницама.

То у уговору уопште не пише, а у додатку са условима коришћења наводе да је рок за раскид уговора 3 недеље од обавештења, односно две недеље од како се врати опрема. Отерао сам их у три лепе, па су се као нешто извинули.

Link to comment

Мени су покушали да наплате још један месец, и то обавештење пише у свим пословницама.

То у уговору уопште не пише, а у додатку са условима коришћења наводе да је рок за раскид уговора 3 недеље од обавештења, односно две недеље од како се врати опрема. Отерао сам их у три лепе, па су се као нешто извинули.

ne znam kako je sad, pre dve-tri godine je postojao ceo sektor koji je samo tome sluzio (da izvuce jos neki dinar od korisnika kojima istice ugovorna obaveza i zele da odu)

Link to comment
  • 1 month later...

Mozda nije prava tema za ovo ali nema veze. Radim u jednoj teretani i treba nam neki USB net jer nam je ovaj TP Link modemcic (neki beli, pise 150mbps) izgleda vrisnuo. E sad, zanima me da li postoji nesto sto bi ujedno bili i wifi hotspot ili kako se vec kaze, pa da ljudi mogu da se kace na taj nas net? Ne znam da li sam dobro objasnio ali neko je valjda skontao :D

Link to comment

Pa bio je valjda Telekom ali mislim da je istekao ugovor za to pa moze bilo koji, samo da sljaka i da makar nekoliko ljudi moze da se prikaci na to cudo i da normalno surfuje.

Link to comment
  • 4 weeks later...

mrtvi mts box

 

u nedelju uveče provalim da net ne radi, prijavim. oni srede, čak se i pojavi neki tip iz telekoma u ponedeljak ujutru kao bio u ulazu do pa svratio da proveri. uveče nešto kilavio, kao i u utorak kad sam ponovo prijavio, a oni kao nešto uradili.

 

imam utisak da net radi po par sekundi na nekoliko minuta, a onda pukne/resetuje se

:mad:

Link to comment

jel adsl jedina varijanta ako želiš samo net, dakle, bez tevea? 

 

pitanje je za sada hipotetičko jer sam ugovorom vezan za sbb, no mi je gro računa tv koji ne gledam što spram skoro 4.000, nervira

Link to comment

jel adsl jedina varijanta ako želiš samo net, dakle, bez tevea? 

 

pitanje je za sada hipotetičko jer sam ugovorom vezan za sbb, no mi je gro računa tv koji ne gledam što spram skoro 4.000, nervira

 

Zavisi gde se nalaziš, čujem da je Orion optika dostupna na pojedinim lokacijama u Bg-u, po pristojnoj ceni. Imaš i 4g varijante ako možeš da se uklopiš u mesečno ograničenje količine podataka.

Link to comment

jel adsl jedina varijanta ako želiš samo net, dakle, bez tevea? 

 

pitanje je za sada hipotetičko jer sam ugovorom vezan za sbb, no mi je gro računa tv koji ne gledam što spram skoro 4.000, nervira

potreban mi je i tv, a ova box varijanta je najprihvatljivije rešenje

 

našao se pre posla sa tipom iz telekoma i dobio novi ruter

valjda će da radi

Link to comment
  • 3 months later...
  • 7 months later...

Otkad ne cuh za to ime. A obecavali su samo tako. Ja patio sto ih nema sa ove strane reke.

 

Mada mi se cini da jednom videh neki njihov sahtic u centru. Nuba invest ako se dobro secam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...