Jump to content
IGNORED

PPPES 6 All Stars World Cup


Recommended Posts

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    124

  • MiddleClass

    120

  • John Coltrane

    98

  • Kanzas siti zez

    80

eh onda necu igrati jedno vreme sa forumasima ;d

 

odigrao tri utakmica protiv ai i jedva dao jedan gol u tri utakmice a igrao sam na professionalu i sa chelsea, barcelona, real madridom. dosta teze dati gol ili stvoriti priliku.

 

 

mogli bi svi instalirati pa da igramo ovaj 2016. patch ;D kako stoji turniri sta smo se dogovorili

Link to comment

ima samo stariji. na megauploadu ti stane?

 

 

nego sve odlicno kako je ovaj decko unapredio gameplay ali mora da je nesto cackao kod dodavanja, jer je neverovatno da u 50% slucaja igrac ne dodaje igracu do njega nego nekom mnogo daljem igracu koji je pritom i pokriven. dzabe namestas pravac ne pomaze. usput se ne mogu pretrcati ni najsporiji igrac tj neki najsporiji stoperi ladno stizu najbrze napadac, sto nema nikakvog smisla...

Link to comment

ima samo stariji. na megauploadu ti stane?

 

 

nego sve odlicno kako je ovaj decko unapredio gameplay ali mora da je nesto cackao kod dodavanja, jer je neverovatno da u 50% slucaja igrac ne dodaje igracu do njega nego nekom mnogo daljem igracu koji je pritom i pokriven. dzabe namestas pravac ne pomaze. usput se ne mogu pretrcati ni najsporiji igrac tj neki najsporiji stoperi ladno stizu najbrze napadac, sto nema nikakvog smisla...

 

Ima smisla jer lopta usporava igrace. (To je ocena Dribble Speed koja znaci u kolikoj meri lopta usporava igraca koji trci sa njom.) Stoperi trce bez lopte i njima je lakse da dostignu punu brzinu.

 

Na MEGI mi stane na 99 posto i nece da skine. :frust:

Link to comment

Uspeo sam da skinem Shollym konacno. Morao sam da instaliram MEGU na Firefox-u. Sad samo da instaliram patch.

Edited by IndridCold
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...