Jump to content
IGNORED

Kafa


dig_chohano

Recommended Posts

greota jajeta

 

 

 kad sam procitala svedska kafa sa jajetom mislila sam da je napitak sa takozvanim eggmjolk-om sto je jedna odlicnost-izmuti se mikserom jedno jaje sa kasicicom,dve maslaca i u to se sipa oko 1,5dl kipuce vode i jos malo umuti pa se dobije kao neki egg sejk i to se moze dodati u kafu ili se u to moze dodati kakao,zacini,zasladjivac po zelji..mnogo ukusno i hranljivo

a nasla sam,u mojoj potrazi -napraviti chai bez mleka, na podatak o dodavanju jajeta u caj umesto mleka(a i kao obrok) u drevnoj Kini

 

 

 

inace ja vec 6dana ne pijem kafu i nista mi ne fali,naprotiv..skidanje je bilo najlakse od svih,da ne kazem zanemarljivo..

Link to comment

Mogla si da kazes, kako poentiram ko Novak, npr.

 

 

Nema goreg mesta na planeti za popiti dobru kafu od Spanije, dzaba im i dobri aparati i dobar kvalitet kafe, uvek dobijes surutku. Na stranu to sto ne ciste redovno masine i cevcicu za zagrevanje mleka, pa cesto imas onaj mesani ukus ustajalog mleka i metala.

Link to comment
  • 6 months later...
  • 6 months later...

Frankova kafa i filter čajevi ponovo u Srbiji- IDEA, Roda, Merkator. Jubilarna 100 g 135 din, 175 g zaboraila cenu i 250 g vakuum pak 280 din. Čajevi 220 din.

Edited by halloween
Link to comment

Frankova kafa i filter čajevi ponovo u Srbiji- IDEA, Roda, Merkator. Jubilarna 100 g 135 din, 175 g zaboraila cenu i 250 g vakuum pak 280 din. Čajevi 220 din.

Ma, ja se razočarao u Frank kafu (tursku), najbolji deo joj je pakovanje. Kafa skroz neubedljiva, aroma tanka, fali punoće...

Espreso je solidan.

Link to comment

Ma, ja se razočarao u Frank kafu (tursku), najbolji deo joj je pakovanje. Kafa skroz neubedljiva, aroma tanka, fali punoće...

Espreso je solidan.

Ja juče na poslu probao tu tursku i isto naaakoo...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...