Jump to content
IGNORED

Koji film da gledam (večeras)?


Molder

Recommended Posts

Trebalo ti dva sata da se odlučiš :isuse:
covek biranje filmova za repertoar shvata vrlo ozbiljno, pozdravljam cool.gifkako ovaj topic inace funkcionise? kao dodjem ovde i pitam, e, a sta da gledam veceras, a onda dodje neko i da mi link na topik o poslednjem filmu... ako ja vec prvobitno nisam tamo otisla po odgovor na svoje pitanje... :unsure:
Link to comment
kako ovaj topic inace funkcionise? kao dodjem ovde i pitam, e, a sta da gledam veceras, a onda dodje neko i da mi link na topik o poslednjem filmu... ako ja vec prvobitno nisam tamo otisla po odgovor na svoje pitanje... :unsure:
Ja kontam da funkcioniše kao što je napisano u prvom postu teme - neko napiše otprilike šta bi hteo da gleda, a ostali preporuče. Znači ne bilo koji film, već nešto što odgovara zahtevu, koliko-toilko :)
Link to comment
Ja kontam da funkcioniše kao što je napisano u prvom postu teme - neko napiše otprilike šta bi hteo da gleda, a ostali preporuče. Znači ne bilo koji film, već nešto što odgovara zahtevu, koliko-toilko :)
Da, to je neka ideja :thumbsup: Ali ne mora samo prema raspoloženju da se traži preporuka. Može npr. i "Stoje mi na hardu ova dva filma i nikako da ih pogledam. I večeras bi pogledao jedan od ta dva ali ne mogu da se odlučim koji. Robin Hood ili Centurion? Šta vi preporučujete?" i sl.Za sada, topik funkcioniše jer je Stander odličan! :thumbup: svaka čast na preporuci!A Incendies isto planiram da gledam..... možda i večeras! :)
Link to comment
dojaja sam sjebana, na sebi imam pidzamu (gornji i donji deo se ne slazu) i crno-beli bade mantil, od jutros sam uspela da se istusiram i !narucim! (moron) dorucak. treba mi nesto lagano za gledanje, da mogu
obnovi gradivo, udahni duboko na kraju.http://www.imdb.com/title/tt0111161/
Link to comment

vidis da je mejkerka u daunu, flm koji moze da joj bude deda joj nece popraviti raspolozenje.

Link to comment
vidis da je mejkerka u daunu, flm koji moze da joj bude deda joj nece popraviti raspolozenje.
ih bre, pa ti filmovi su ko bela smrt. toplo ti je oko srca, ususkaju i uz njih zaspis. samo se posle i probudis.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...