Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

  • 1 month later...

Slatkasti samponi i gelovi za tusiranje, uvek krenem da se gusim od jbene vanile kada pod tus na bazenu udju mladje generacije.

 

+ parfemi, kojigod. ja bih to zabranila. upadaju mi u zajednicki prostor i namecu da udisem neki miris koji mi se u najmanju ruku ne svidja. kad je bas odvratan parfem/il neki agresivni dezodorans, krenem da masem rukama da rateram zlo i dodjem do zraka

koliko je to nepristojno. to 'nosenje' parfema, ne mahanje rukom. na nivou mi je smrada od znoja..

Link to comment
  • 3 months later...

Masivan hejt za Capitol park u Sapcu i sve radnje koje jebeno nemaju farmerke broj 34/36, kao da sam jebeni marsovac a ne neko ko je visok i ima relativno tanak struk. Znaci jedan jedini model nisam nasao u tom broju, neverovatno, mada nije samo kod njih takva situacija nego svuda, nadje se jednom u milion pokusaja. A jos gore je sto je jako malo regularnih modela nego sve neke skinny, slim fit i slicne gejpederske uske, probao par tih pederskih modela 34/34 i, na stranu sto su mi kratke, jedva navlacio preko butina a preko dupeta skoro nikako. Pri tom nemam fudbalerske butine nego normalne velicine.

Bas smo zemlja u kurcu, sve pederi, kurve i narkomani.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Pa to ti kazem. Ja uspem do butina nekako a onda raspad, sve nesto skroz utegnuto, ne mozes da mrdnes milimetar. A sto je najjace, u struku mi 34 obicno budu malo siroke a butine onako pederski utegnute, jebeni uzas.

 

Za sve su krivi Dzastin Biber i Kristijano Ronaldo tj. mnogi fudbaleri.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...