Jump to content
IGNORED

Blade Runner 2049 (2017)


Pečorin

Recommended Posts

Generički rehash, ovakvog materijala™ bi moglo biti i za tri-pet sequela i prequela ako glupa raja nagrne u kina

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
  • 2 weeks later...

Nemoj više njega i Goslinga sreće ti :D

 

Pa ne bi morao da kastuje Goslinga (mada bi ga on verovatno svakako kastovao) :D

 

 

+1

ili jordovskom.

 

pa to ne bi bilo gotovo nikad 

Link to comment
  • 2 weeks later...

joj ne znam, bolje da su napravili film koji nema veze sa blejd ranerom, ovo mi se zasad bas ne svidja.

plus njegova kozji sir faca.

 

Sto? Vidim da BR die hard fanovi stalno to ponavljaju..

Link to comment

zato sto mi zasad izgleda kao da nema veze sa blejd ranerom, pogotovo na nivou kvaliteta vizuelnog. prosto nema potrebe postavljati tako visoke ciljeve.

ovo mi izgleda za nijansu bolje od one uzasne automate, a recimo mnogo gore od distrikta 9.

Link to comment

O svemu, pa i o vizuelnom, moze se diskutovati kad se pojavi film, ovako je bez veze porediti na osnovu trejlera, koji uzgred izgledaju sasvim ok. I naravno da po mnogo cemu podseca na original. Mozda cak i previse. Ali to je samo utisak na osnovu trejlera i sigurno namerno uradjeno kao mamac. U promociji se prilicno eksploatise Harrison Ford, a oni koji su bili na test prikazivanju, kazu da se pojavljuje tek u poslednjih pola sata filma. Takodje, na osnovu trejlera mnogi misle da ce biti puno akcije, ali je imao vrlo malo za tih 2,5 sata koliko traje. Uglavnom je spor tempo, bas kao i kod originala.

 

BR je ispao groundbreaker, nastavak to gotovo sigurno nece biti, ali to ne znaci i da je automatski los. Ogromna vecina BR fanova od starta je zauzela taj stav da im se nista vezano za nastavak ne svidja, pa otuda i moje pitanje. Jednostavno ne razumem takav stav..

Link to comment

O svemu, pa i o vizuelnom, moze se diskutovati kad se pojavi film, ovako je bez veze porediti na osnovu trejlera, koji uzgred izgledaju sasvim ok. I naravno da po mnogo cemu podseca na original. Mozda cak i previse. Ali to je samo utisak na osnovu trejlera i sigurno namerno uradjeno kao mamac. U promociji se prilicno eksploatise Harrison Ford, a oni koji su bili na test prikazivanju, kazu da se pojavljuje tek u poslednjih pola sata filma. Takodje, na osnovu trejlera mnogi misle da ce biti puno akcije, ali je imao vrlo malo za tih 2,5 sata koliko traje. Uglavnom je spor tempo, bas kao i kod originala.

 

BR je ispao groundbreaker, nastavak to gotovo sigurno nece biti, ali to ne znaci i da je automatski los. Ogromna vecina BR fanova od starta je zauzela taj stav da im se nista vezano za nastavak ne svidja, pa otuda i moje pitanje. Jednostavno ne razumem takav stav..

 

Ako je to tacno, ima da castim. Onda ima nade. Jedino jos ostaje pitanje imaju li autori filma sta da kazu o zivotu i svetu, kao sto su imali u originalu. Da ne bude sve samo referenca do reference i namigivanje publici. 

Link to comment
  • 3opge unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...