Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

izgleda se odbojka završila pre predviđenog termina, sad bombarduju voždom, frajlama i ostalim ekskluzivcima pgp-a

epik

 

:Hail:

 

 

spotovi su mi enigma, ko je i zašto stukao toliku lovu u njih

:blink:

Link to comment

Kako prije vremena, 5 setova bilo, to su standardni fileri do sledeće tekme

 

Je li bila grupa Witch 1? E to je transfer blama

bili i oni. sad je kreten objasnio da je standardna pauza između dva meča 45 min

nisam gledao, samo je goreo tv pa sam pomislio da je nešto ranije završeno pa su ovi pustili popunu programa

Link to comment

Prejako, morao sam da pustim ispočetka, kakva plejlista, Renato Henc sa nekim pravoslavnim spotom sa tvistom na kraju iz "Smack my bitch up"

 

Pjevać™ Vožda je valjda bivši murijaš, žandar ili tako nešto, obrada Dugmetove "da te bogdo ne volim" je potpuni hit, to kako frflja - "stavljaś ruke u đepove"

Edited by James Marshall
Link to comment

renato je obećavao. počeo je jako, al sam morao da stišam zbog 1 telefonskog razgovora. bila i ona neka što je oprezna i što se slikala po tajlandu il gde već. 

Link to comment

Spoiler alert - na kraju sretne sam sebe kako nosi hoodie i klošari sa gitarom, to je onaj lik koga sretne na početku spota, samo se na kraju otkrije da je to on.

Link to comment

Ni blizu kao na HRT3, kanalu ispod koga su mali milion kopalja niže. Uobičajeno sterilni i beskonačno pretenciozni kanal RTS-a, koji mnogo više preti kulturom nego što neguje lepotu...

Edited by Ajant23
Link to comment

Kako da ne

 

Naročito kad  u prajmtajmu na HRT3 puste ciklus Kako je obranjena Hrvatska, da gledamo dokumentarce iz vremena Obrada Kosovca, ili nacionalni patos Lijepa naša iz devedesetih. Ili Pogled u prošlost.

 

I to im je svakodnevni deo programa. Neguju lepotu ljudi.

 

 

 

Na RTS3 se iz arhiva puštaju autorske emisije Dragan Babića, Zuka Džumhura, Ršuma, Bože Mandića, Bojane Andrić, itd. Treba gledati i snimati dok ih još ima, dok se i ovde ne namesti ekipa za negu lepote. 

Link to comment

Već sam ti dovoljno odgovorio na te tvoje fore i ponovo ih ponavljaš...

 

Zabole me, idi banuj Crnjanskog što je, između ostalog, pisao i petparačku literaturu...

Edited by Ajant23
Link to comment

Kako da ne

 

Naročito kad u prajmtajmu na HRT3 puste ciklus Kako je obranjena Hrvatska, da gledamo dokumentarce iz vremena Obrada Kosovca, ili nacionalni patos Lijepa naša iz devedesetih. Ili Pogled u prošlost.

 

I to im je svakodnevni deo programa. Neguju lepotu ljudi.

 

 

Da je Srbija dobila barem jedan rat devedesetih, radila bi isto, verujte ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...