Jump to content
IGNORED

Radio-televizija Vojvodine


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Od najbolje televizije postali su verovatno najgora u ne maloj konkurenciji.Dva skorasnja primera : juce su odmah potrcali da snime mesto nesrece gde je izgorelo ono nesretno dete.To im nije bilo dosta, pa su  " uzeli izjavu" nesretne zene za koju mislim da je baba tog deteta. Samo sam prebacio kanal kad sam video nesretnu zenu kako skrhana pokusava kroz plac nesto da objasni. Jebem i novinara i urednika dnevnika koji misli da se tako izvestava sa mesta nesrece. Sramota

Drugi primer : pre neko vece u 20..00 poceo film, da bi oko 21.30 bez ikakve najave prizore iz filma preklopio presek od nekoliko vesti koje ce biti emitovane u dnevniku u 22.00. Takvo secenje programa je kaznjivo, mora da ide najava bilo da je rec o reklamnom ili informativnom bloku. Potom je nastavljen film kao da nista nije bilo, da bi opet u najavljenih 22.00 poceo dnevnik a tek po njegovom zavrsetku, zavrsen je i film. Znaci  nikad vise gledanje filma na RTV :fantom:

Link to comment

Jbga hardcore ekipa SNS uvlakača i dupelizaca, razjurili su one mlađe, to ne zna vola da ubode, a nesposobni do daske. Kotrljalo se po inerciji još malo ali sad je "došlo sve na svoje..." 

Jbga , 1 Milijana Baletić je još zaposlena tamo...

Link to comment
  • 8 months later...

Гости: Владимир Ђукановић, СНС и Зоран Живковић, Нова странка

Ауторка и водитељка: Љубица Гојгић

Mislim da je trebala Marinika sa bizonom, pa ona odustala, pa bizon vrištao po tw...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • 7 months later...

To je fenomenalan serijal...odličan lek protiv pilećeg pamćenja. Sačuvao sam sve sezone koje pokrivaju 1989-1995, stajalo je nekad na sajtu RTV-a, kvalitet slike prilično jadan, ali sasvim dovoljan da se sve bitno vidi i čuje.

Šteta što zbog upada naprednjaka u RTV 2016. nisu stigli da pokriju i period 1996-2000. 

Link to comment

Da, svaka godina 1989-1995. pokrivena je po jednom sezonom (1989. ima 4, ostale po 6 epizoda). Emitovano je u periodu 2009-2015, uvek negde oko nove godine.  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...