Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    667

  • mire

    514

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    404

Prastaroj komodi se poceo odvajati povrsinski sloj kojim je oblozena neka kao iverica pa sam ogulio tu polovinu. 

 

Pitanje za majstore je koje su  dobre a jeftine opcije da se premaze taj deo kako bi se donekle ujednacio s ostatkom komode ili bar oblozio i pripremio za neko stavljanje samolepljive folije na celu dornju plocu. Komoda se nosi na plac i perfekcije i perverzije nisu potrebne

 

ideje tipa stoljnjak, milje, musema-stop

 

post-26-0-56504600-1511287381_thumb.jpg

post-26-0-59416000-1511287397_thumb.jpg

post-26-0-78745400-1511287406_thumb.jpg

Edited by Matilda Ivancic
Link to comment

На слици се и не види баш најбоље у каквом је стању површина коју си огулио,у смислу дали је равна неравна и слично.Ако је неравно можеш да је изгитујеш па онда префарбаш по вољи.

Полиуретанске боје су најбоље али и најскупље.Јефтинија варијанта је неки емајл на уљаној или воденој бази.Ако користиш лазурне премазе мораш да знаш да су они транспарентни и да ће се видети све испод.

Link to comment

Ako je sirova iverica u pitanju, preporučujem guste i pokrivne boje tipa uljani emajl (može i akrilni - brže suši).

Nećeš se proslaviti sa lazurnim premazima preko iveraje, retki su i transparentni. Popiće ih iverica samotako.

Link to comment

Jel' radio neko nekad negde reparaciju krovnih prozora?

U ovom trenutku ne daju mi se pare za novi, a kontam da bi mi možda i samo zamena gume bila dovoljna da zadihtuju. Po oglasima praktično nema ništa.

Link to comment

struja bez dobre izolacije je prečica za crnu hroniku

sviđa mi se ovo za naslov moje priče

 

naime, kupila sam ta peć od dva i po kilovata, na monofazni utikač, zato što u stanu nema trofazne struje, pa sam došla do toga da je to neka najjača koja može na monofaznu.

ono što je sad problem s tom peći je to što joj treba 16 sati da se napuni. moje iskustvo sa ta pećima od prethodnih zima bilo je da se za 5, 6 sati napune... i to su u pitanju bile 3, 4 kilovata, trofazne.

da li to sporo punjenje može da bude zbog slabog napona ili je peć pokvarena ili šta?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...