Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Super sajtić. Evo i ja naručil nekaj, platio paypalom.luba, skrinšutaj ovaj svoj taperver™ i traži proviziju! :D

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

U vezi sa bookdepository.co.uk, jeste li unosili ščćđž slova u adresu? Naziv moje ulice ima č i ć, na sajtu se prikazuju znakovi pitanja umesto njih. Pretpostavljam da će stići OK, ali eto da priupitam, pošto prvi put naručujem. Plaćanje je prošlo ok, knjiga je dispatchovana danas. Takođe, kakva su iskustva po pitanju gabaritnijih knjiga, ova koju sam naručio je skoro 3kg :) Hoće li i to proći bez carine i sličnog? Hvala.

Edited by sdmjazz
Link to comment

Sada sam narucio prvu knjizicu sa bookdepository bez kvacica i u ulici i u imenu. Radilo mi na amazonu. Inace uporedjivo sam cene knjiga malo. Onaj grand strategy of byzantine empire je jefitiniji na amazonu i sa dostavom obicnom. Ako se kupuje za kindle, jos je jeftinije.Slikovnica max and ruby je jeftinija na bookdep.

Link to comment

bez kvachica unos, bar kod mene, i bez problema. pa meni banka nije sposobna da ispishe kvachice na kartici i sad da se josh sekiram :s_w:za carinu ne znam, preventivno nikad nisam kupila knjiga za vishe od 20E, mada je bivalo kilograma i kilograma. oni se pale na kintu, ne na kilazu, to je izvesno. znaju da rashchupaju paket, da se vidi da su se bash najedili, ali ne naplate nishta...

Edited by thermal bug
Link to comment
Nemoj da te cuje tvoj drug. :fantom:
Друг је и презиме писао са без, док је морао, код аписмених спроводитеља дискриминације, тамо где је морао. А тамо где је био редован гост и вишегодишњи претплатник, тражио је да ако може да се пише François, да мора да може да се пише и све остало са својим кукама и квакама, јер неће више да плаћа да буде члан другог реда. И истерао своје. На том форуму сад (опет... јер је већ раније могло док нису прешли на дот нет :isuse:) сад опет може да се види и ћирилица и сва чешка, пољска, турска, румунска слова. Понекад падне и добра зајебанција на ћирилици између Бугара, Украјинаца, Руса и оно двоје америчких Јевреја који признају да знају руски.
Link to comment

Hvala na odgovorima. Tja, u prvom trenutku sam hteo da pišem bez kvačica, međutim, napisaše da navedem name on card onako kako jeste (dakle, sa kvakama). Što je i prošlo kako treba, čim su poslali knjigu. :) Ma, prokljuviće se adresa, ovako ili onako, još jedino za carinu da vidim, huh. (cena knjige je oko 40 evra).

Link to comment
  • 2 weeks later...
sad mi to kazesh :o :lol:hamlete strashni, znachi usridu ujutro mogu da se nadam literaturi ^_^
tesko, nasim postarima ce trebati nedelju dana da se oporave od proslave 1. maja.
Link to comment
tesko, nasim postarima ce trebati nedelju dana da se oporave od proslave 1. maja.
Moj rekord sa levacima je bio da makaze naručene u petak stignu u Beograd u utorak, naravno bez državnog praznika u međuvremenu :)
Link to comment
Super sajtić. Evo i ja naručil nekaj, platio paypalom.luba, skrinšutaj ovaj svoj taperver™ i traži proviziju! :D
necu proviziju, fina sam. kao pravi kribijevac, na svaku petu narudzbinu, meni jedna knjiga da se posalje. skromno, neki dzepni palp, 3-4 eurica najvise. to je sasvim u redu, zar ne?
Link to comment
Hvala na preporuci za bookdepository!!! Porucio knjigu 20. uvece, jutros je nasao u sanducetu.
Kod mene još uvek ništa (poručeno 18. aprila, poslato 20.). Nego, ako se ne pojavi u neko skorije vreme, vidim tamo na sajtu piše:"If it does show as dispatched and hasn't arrived in the expected time, please check with your local delivery office before contacting us with the details."Šta bi ovo moglo da znači, tj. gde to idem da proveravam da li je stiglo (u Bgd sam)? Hvala na informacijama unapred :)
Link to comment
Kod mene još uvek ništa (poručeno 18. aprila, poslato 20.). Nego, ako se ne pojavi u neko skorije vreme, vidim tamo na sajtu piše:"If it does show as dispatched and hasn't arrived in the expected time, please check with your local delivery office before contacting us with the details."Šta bi ovo moglo da znači, tj. gde to idem da proveravam da li je stiglo (u Bgd sam)? Hvala na informacijama unapred :)
Posta 6?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...