Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Паде ми на ум, а пропао текуће британске фрке око о-стерам-ти мера, "ми смо у овом сви заједно", што се превело са "богаташи се зајебавали, сад су сви најебали"... да је некад кружила серија вицева, у ствари загонетки, овако:сви пију, један јебе(свадба)сви пију, један је најебо(испраћај у војску)сви иду, један је најебо(сахрана)један јебава, свима се јебе(састанак у предузећу)сви иду, сви јебу(радничке спортске игре)један иде, свима се јебе(испраћај у пензију)... е, ако би се неко сетио остатка списка. Беше тога двадесетак.
ja znam ono jedan ide, svi jebu ( muz na sluzbenom putu )
Link to comment
ja znam ono jedan ide, svi jebu ( muz na sluzbenom putu )
Где тај заборавих!Подсети ме на онај из војске... кад се тип враћа са одсуства, и пита га земљак- а јеси свраћао до мојих- јесам, добро су сви, поздравила те жена.- а како је она?- одлично, ни курац јој не фали.
Link to comment

Šta se dobije kada se ukrste Crnogorac i Japanac?- Čovjek koji želi da radi, ali ne može da ustane!Kako Crnogorac piše epitaf svojoj ženi?- "Ođe leži moja žena, a ja u miru počivam kod kuće."Pitali Crnogorca da li zna da svira violinu, a on kaže:- Nijesam probâ, al ' znam sigurno. Zašto se Crnogorac stalno žali kada ode u penziju. Isto se radi a manje se plaća. ˘ Došao upravnik zatvora u ćeliju i pita Crnogorca:'Zašto ne ustaneš kada ulazim?'A Crnogorac će na to:'Meni su rekli da moram odležati dvije godine.'˘ Razgovara mladi bračni par: - Šta misliš, draga, kakav će biti naš sin? - Isti kao ti! - Kako znaš? - Pa eto, flašica mu je draža od sise.˘ Policajac zaustavlja pijanca i pita ga: - Kuda ste krenuli u ovo doba noći?- Na predavanje. - odgovara pijanac.- Daj, ko sada drži predavanje?- Moja žena.˘ Plavuša treći put zove konobara: 'Molim vas još jednu kocku šećera.''Pa već ste stavili sedam kockica u tu kafu?!''Znam, ali sve su mi potonule.' Bio Mujo na kvizu i sad pitanje: - "Gdje je Isus otišao iz Betlehema?" Kaže Mujo: - "Ne znam, da nije u Totenhem?"

Link to comment

Kad si već pomenuo Crnogorce...Sedi Crnogorac u dvorištu naslonjen na drvo i odjednom uzima mobilni i okreće ženu u kući:- "Ženo, imamo li još onijeg seruma protiv zmijskog ugriza?"- "Je l' te ugrizla?"- "Ne, no se primiče..."

Link to comment
  • 2 weeks later...

dosla vidra da pije vodu na potok nagla se i pijepriskoci zeka, naguzi je i zbrise.vidra se okrene, ne vidi nikoga, slegne ramenima i odesutra opet dosla, nagla se,zeka hop, hop i zbrise,vidra slegla ramenima i odesledeceg dana sretne zeka vidru u sumi i kaze joj- 'de si tidra- nisam ja tidra ja sam vidra- ne persiram ja onima koje sam karao u bulju!in memoriam Cakara

Link to comment

guilty as charged :blush:a i shvatio sam da cu kada bude sledece sp u fudbalu imati 39 godina i da ce biti vreme za 20 godina mature

Edited by dusan1975
Link to comment

Nekoliko trenutaka pre pogubljenja, Sadamu Huseinu stiže poruka na mobilni.U poruci piše:'Ko se nije skrio, magarac je bio''.U potpisu Ratko MladićUmro Slobodan Milosevic, i kad je otisao kod Svetog Petra, on mu rekao, trenutno imam neku guzvu, ovde u raju pa cemo te privremeno smestiti u pakao, ali docicu po tebe.Nakon nekoliko dana dolaze djavoli i ostali iz pakla kod Svetog Petra na vrata raja i lupaju.Sveti Petar otvara vrata i pita ih sta oni traze tu, a oni mu na to odgovaraju:Pa mi smo izbeglice.

Link to comment

Šetali pustinjom Srbin, Hrvat i Bosanac, kad naiđe lav. Hrvat se prvi snađe i baci šaku peska lavu u oči i oni pobegnu. Idu oni dalje, kad opet naiđe lav. Sada Srbin poučen od Hrvata uzme šaku peska i isto baci lavu u oči i oni opet pobegnu. Idu dalje i naiđu na jedno drvo i odluče se odmoriti, kad odjednom, pojavi se čopor lavova. Hrvat i Srbin pobegnu na drvo, a Bosanac se izvali ležerno pod drvo. Zovu ga Hrvat i Srbin da dođe gore jer će ga lavovi rastrgati, a na to će Bosanac: "Boli mene uvo, nisam im ja bacao pesak u oči!".

Link to comment

gubavac i narkoman u zatvoru, prodje cuvar pored celije i ispadne mu kljucpruzi gubavac ruku kroz resetku da dohvati, otpadne mu ruka, pruzi drugu, otpadne, pruzi nogu prema kljucu, otpadne noga...kaze narkoman: maaatori, jos malo pa si napolju

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...