Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

istini za volju, bobana je prvi muta gurnuo u vatru™ u hemofarmu 2006, bas kao i stefana markovica, tada su obojica imali 18 godina i igrali su prvu petorku. moze on i da pogodi i da promasi, ali imace muda da ubaci mladog igraca, verujem da ce i taj pecarski imati minute ako dodje.

pa to sam i rekao. muta voli da nadje i isforsira klinca(i da se hvali time), ali nekad ce iti neki stefan markovic, nekad neki miljan rakic. 

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa to sam i rekao. muta voli da nadje i isforsira klinca(i da se hvali time), ali nekad ce iti neki stefan markovic, nekad neki miljan rakic. 

 

odgovorio sam ti vise zbog bobana, posto si napisao da ga je muta u radnickom zakucao za klupu (kao sto i jeste), ali prvo ga je on isforsirao. pitanje je zasto ga je zakucao za klupu u radnickom, a ko zna u kakvom je stanju tada bio boban i da li je mogao da prati mutin run&gun iz epohe radnickog, verovatno nije. bas me zanima sta ce sada uspeti da okupi u partizanu posto vlada fama da su talenti nedostupni za partizan jer sve pokupe misko i covic, a mozda ova prica sa pecarskim ne govori u prilog tome. vidim da se pominje peno i jos neki igraci.

Link to comment

Sve se slazem i to( ubode svakog drugog mladog ...) je svakako bolje od odsustva ikakve vizije i uzaludnog potrosenog vremena bez rezultata( Djikiceva misija)

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Sve se slazem i to( ubode svakog drugog mladog ...) je svakako bolje od odsustva ikakve vizije i uzaludnog potrosenog vremena bez rezultata( Djikiceva misija)

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

 

Nažalost +1. 

Link to comment

24 godine, a igrao u kaknju... obecava.

 

 

+1

 

U tim godinama je Zoran Savić iz Čelika iz Zenice prešao u Jugoplastiku.

Link to comment

24 godine, a igrao u kaknju... obecava. reklo bi se da se neko ipak zajebavao kada je pricao o pecarskom, penu...

a ti si sa 24 godine igrao za?

Link to comment

a ti si sa 24 godine igrao za?

Zavrsio sam kosarkasku karijeru sa 16 godina, video sam da nema leba. Al neki se zaludjuju i sa 24 igraju za kakanj umesto da rade nesto korisnije.

Link to comment

Milogled da otvori i topik KKP u evropskim takmičenjima 2017/2018

 

Biće ovo po mnogo čemu sezona za nezaborav. I Ginisa.

 

Ja cu je ipak pratiti uz Jelen iz dvolitre

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...