Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Помислим како ће коначно бити неко лакше коло јер ето повређено му је доста играча, попут Погбе и Александра-Арнолда, а једини капитен може да ме ојади... Азар, наравно. :isuse:

 

Нико не зна црне муке моје. :(

Jel si živ? :unsure:

Link to comment

Ubibobi obrnuo igricu, ultimativno prslinovanje, 12 transfera, - 44 poena :Hail: :Hail: :Hail:

Da,nacisto sam se pogubio  :D Morao sam da se restartujem da ne bude da palim u brod a da nista nisam pokusao  :P bilo prvo minus 32 ali Dzonsova povreda me nagnala na jos 3 transfera...kad je beg bio cicija  :sleep: Najbolje u celoj prici je da sam sada zakucan za dno a od toga gore ne moze,jelte?Najgore je to sto nakon cele ove vratolomije i dalje nemam nikakav pozitivan osecaj u vezi svog tima...ah da,recimo i to sto sam prodao Moratu  :isuse:

Link to comment

Добри мој друг Убибоби. Мада, бојим се само да је овај минус њему пролазна авантура, летњи флерт са трансферима који ће памтити као грешку, а не као страст, тријумф Ероса над Танатосом и слободе над медиокритетским стегама амбиција... Мало је оних који се отисну у мрак, попију преко пичке, уваљају их у катран и перје и истоваре негде у Борчи, а онда ухвате линијски такси, доплате за флекање седишта, врате се преко Дунава, попну у поткровље и онда опет закораче у исти онај мрак, опијени љубављу према летењем, а можда мало и према катрану и/или перју. У то име:

 

Whitesnake-Here-I-Go-Again-whitesnake-37

 

-8.

Link to comment

Добри мој друг Убибоби. Мада, бојим се само да је овај минус њему пролазна авантура, летњи флерт са трансферима који ће памтити као грешку, а не као страст, тријумф Ероса над Танатосом и слободе над медиокритетским стегама амбиција... Мало је оних који се отисну у мрак, попију преко пичке, уваљају их у катран и перје и истоваре негде у Борчи, а онда ухвате линијски такси, доплате за флекање седишта, врате се преко Дунава, попну у поткровље и онда опет закораче у исти онај мрак, опијени љубављу према летењем, а можда мало и према катрану и/или перју. У то име:

 

Whitesnake-Here-I-Go-Again-whitesnake-37

 

-8.

:lolol:

Ako sam dobro razumeo

 

Katran Perje=

Eden Azar

 

             

                           a

 

Borca=

Beton

 

 

I pored svih tvojih nedaca,mislim da cemo se iduce sezone sresti na Banovom Brodu

 

edit:Borca Greda= Beton...zvuci nekako prikladnije...

Edited by ubibobi
Link to comment

Trebalo mi je čudo večeras od poslednja dva igrača, da odgovore na oštar napad  dvojice Kunića od juče
 
Na kraju obojica po 3p bonusa na istoj utakmici
 

hqdefault.jpg



Čestitke Gulfiju, stvarno je bila prava prvenstvena puna preokreta, dosta poena, skoro ništa na klupama. Kvalitetan fantasy  -_- 
Makar nije presudio njegov odlazak u minus, nego moj loš izbor kapitena i srećan izbor vice-kapitena

Link to comment

Како добих ову никако ми није јасно. Идуће недеље велики дерби ППП Дијаспоре. Исток-Запад, Село-Град,САД-Турска, Звезда-ЈСДП. За сладокусце. :ziga:

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...