Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

muž ima pravo. opasno je to za psa, umreće ti ranije nego što bi trebalo... :fantom:

znam da je u pravu, zato je on i zaduzen za klopu, a ja samo za zvocanje

ta `debela` ce sad 12g i super je vitalna, stalo je nama do nje, vodimo racuna, posebno sto je i rasa takva da nikako ne trpi debljinu

Link to comment

ne ukidam grickalice jer ih drobi retko. pas je mlad jos raste. granule su organske i u stvari dosta se one samo koriste za ishranu pasa. ove konverzeve sto trenutno jede je samo dok nisam tu. posle cu nastaviti da mu kuvam. i konzerve su organske.

njega ustvari uopste ne interesuje njegova hrana, on bi ono sta mi jedemo. za sada je normalne tezine, nije prozdrljiv, samo bi da se igra i da trci.

Link to comment

Jbga Pavliček...

Jedino što tu vredi je trajanje i to zato što ne trese nikome kavez.

Inače te njegove "emisije" nisu za emitovanje.

Ja razumem da je vlasnicima i organizatorima bolje bilo kakva prisutnost u medijima nego nikakva, ali brate...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment
  • 2 weeks later...

juce mi opet zbrisala matora, cekam u hladu da se pojavi, kad dve devojcice cc 10g idu i nose kretena (puf-pant-puf), kaze mi dete `nasli smo je gore, lezi ispod terase i jede neku kost i uvaljala se u crkotinu ....i izvinite sto cu ovo da vam kazem, ali ona mora na djetu`

o, bem ti sve kad ti dete otvara oci, 15449879823...put se zaklinjem, bez povodca ta vise nos nece promoliti

Edited by Sara
Link to comment

jel ima iko iskustva sa onim elektrosok ogrlicama?

ok, znam da je uzasno, i ja bih doskora tukao bilo kog ko ovo predlozi, ali radi se o jebeno tvrdoglavom prepametnom skotu koji iz zajebavanja predje preko ograde, i isto tako iz zajebavanja nece da se vrati dok mu ne dosadi.

napominjem da se penje bukvalno preko ograde, tako da nikakva visina tu ne pomaze, osim ako ne bi postavili ogradu ala siptarski narko dileri. ko jebeni majmun se penje.

mesanac pita i koznacega je u pitanju.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...