Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

da skrenemo na neke vedrije teme  :fantom:

 

moja majka otišla na more pa sad meni uvalili da čuvam kuče

i baš imam obaveza preko glave i nemam vremena da se ko keva molim sa njom kad treba da jede (razmažena katastrofa)

sinoć scena, spremim joj porciju, sve kako treba i neće da jede, ja približim do nje, ona kao nešto gundja i ljuti se  :lolol:  :lolol:

već polako krećem da psujem što se femka

i pazi sad, nije htela da jede sve dok joj nisam hranu iz činije prineo sve do glave (u ruku)  :lolol:

Link to comment

imala sam i ja ranije jednog sto je voleo da se femka :lolol:

 

ma, ova moja nije pokupila kost napolju,nego u kuci, cornula ostatke od nealavog sina

njoj sam dala parce bez koske, samo sa malo hrskavice ali dzaba kad su joj oci gladne

napolju je isto po tom pitanju katastrofa, ja vise ne smem ni da gledam, ostali ukucani size, prete da ce da joj stave korpu, ali gde sad da je brukam i setam sa korpom , a ima 12g

Edited by Sara
Link to comment

Koji vam je djavo? Pa nece kuce da crkne od gladi, kad bude gladno jesce.

ne sme kuče da jede dok majka ne dodje kući, čak i ako stoji hrana u posudi neće da pipne sve dok keva ne dodje i da dozvolu

sad neko sa strane da dodje(koga ne poznaje), da joj da hranu, skloniće glavu u stranu i ima da trpi

Edited by jiraiya
Link to comment

I ja sam tako čuvao ovog namazanka od prijatelja. I drugar mi kaže nemoj uopšte da se potresaš ako neće da jede ostavi mu, videćeš kad legnete on će da ogladni i da po mraku kad nikog nema pokusa to.... Samo opušteno..

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Kad smo prelazili sa granula na BARF kuja nije jela 4 dana. Popizdeo sam pored zamrzivača. Šta raditi sa 50 kila.

I sad se po ovim vrućinama dešavalo da samo lizne hranu po dan, dan i po.

 

Ne sekirajte se. Obrok treba da je uobročen po količini i poslužen u tačno vreme. Nema davanja do sledećeg termina, ako neće posle 15-20 minuta. hrana se sklanja na mesto gde neće da se ukvari.

Link to comment

moj granule uvek ima u jednoj ciniji. to mu dodje kao grickalice. a hranu regularnu dobija ujutru i popodne. nekad izmislja pa ne jede ali ogladni mu guzica vrlo brzo. nije jos ukapirao da su granule regularna hrana :)

Link to comment

Svaki pas je priča za sebe!

 

Zajebite to merenje hrane u miligrame, slušate raznorazne preporuke i savete, kupovinu hrane prema rasama, prema slici pasmine na džaki itd ...... itd...

 

Sve su to samo marketinški trikovi.

 

Kod hranjenja pasa dovoljno je da imate sledeću sliku u glavi, (s tim sto bih ja srednju konturu nazvao "zimska idealna", a ovog levo od njega "letnja kondicija) : 

 

 

te%C5%BEa%20psa.jpg

Edited by zmanic
Link to comment

Imam dva psa iste rase koja su u srodstvu

Prvi bi pojeo masnu krpu i jeo dok ne pukne, sklon je i gojenju

Drugi dobija više hrane, mršav je kao glista i često ne pojede sve iz činije

Definitivno se ne uklapaju u instrukcije

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...