Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

a gde mi je to ako nemam messenger?

dobro jutro friend :)

ola, girl :)

 

na žalost, umem to da razdesim jedino na mesindžeru i desktopu, a znam da ti koristiš web explorer na mobu

Link to comment
  • 2 months later...

Meni fejs služi većinom za praćenje stranica. Ovo sa fokusom na 80 prijatelja koje imam me em smara, em mi nepotrebno komplikuje dolazak do sadržaja koji me interesuje. Nažalost mislim da su male šanse da vrate na staro.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Meni fejs služi većinom za praćenje stranica. Ovo sa fokusom na 80 prijatelja koje imam me em smara, em mi nepotrebno komplikuje dolazak do sadržaja koji me interesuje. Nažalost mislim da su male šanse da vrate na staro.

Sent from my iPhone using Tapatalk

+1

 

 

al u stvari i nije tako loš apdejt. klik na raketicu i promeniš fidna onaj koji ti treba. deluje dobro

Link to comment

Meni na raketici stoje samo strane koje nisam lajkovao, a koje su mi do sad iskakale kao recomended i neopevano smarale, pa je dobro sto su ih izdvojili da mogu da ne znam za njih, a ima i pages feed u kom su mi strane koje pratim, ali su to bez veze zagusili tako sto kad neko izbaci album sa milion slika on svaku prikaze kao zaseban post.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...