Jump to content
IGNORED

Crno belo


kapetanm

Recommended Posts

Moj skromni doprinos.Čuvene Vatikanske spiralne stepenice. Mogao sam to ukadrirati bolje, ali u datom momentu sam prevideo značaj i potencijal lokacije. :) DSC_4032bw.jpg

Link to comment

Mogao si bolje, posebno ako umeš da levitiraš. :P Ali, crno-belo je dušu dalo za te fotke.Od svega je najteže u tim turističkim fotkama, a da ne izgledaju turističke - otarasiti se suvišnih ljudi (jedna strateški pozicionirana figura, međutim, može magično da oživi mrtvu fotku).Blagodaću fotošopa, i to je moguće (mnoooogo lakše nego nekad), to kroz "clone", kao i strateškim zatamnjivanjem.

800dsc0300.jpg

800dsc0300edit.jpg

Link to comment
Mogao si bolje, posebno ako umeš da levitiraš. :P
Ma odsekao sam donji deo, mogao sam (možda) da gurnem aparat više ka napred, pošto imam tilt ekran i da izvučem cele gelendere.
Link to comment
Ali, crno-belo je dušu dalo za te fotke.Od svega je najteže u tim turističkim fotkama, a da ne izgledaju turističke - otarasiti se suvišnih ljudi (jedna strateški pozicionirana figura, međutim, može magično da oživi mrtvu fotku).
Evo i moj pokusaj na istom mestu, pre 3 godine - samo jedna figura :)http://www.flickr.co..._uk/3429376215//shameless self plug over Edited by jms_uk
Link to comment
  • 3 weeks later...
Adanowsky; Sirena smile.gif
Ukoliko nema specijalnog razloga za drugačije, mi ovde kačimo naše autorske radove. :ss1:Fotke koje ti se jako sviđaju mogu da idu na Majstore Fotografije... a konkretno ova bi mogla i na pdf Kulinarstvo, da se malo ishrani.
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...