Jump to content
IGNORED

SUV- dobri na asfaltu i malo van njega


Zizou

Recommended Posts

To je bio Mega track, predstavljen 1995. imao je Mercedesov V12 s oko 400 ''konja''. Iznutra je izgledao ovako:bugs17_1061051925_int1.jpgbugs17_1061051960_int2.jpg

Edited by nesha taxista
Link to comment

Da, to je to. Motor i menjač su valjda bili Mercedesovi, isti onaj iz tadašnjeg "slona". Inače me taj auto i dalje fascinira. Na gornjim slikama se ne vidi dobro koliko je ogroman. Ovde dole možda malo bolje. MegaTrack1998.jpg

Link to comment

Nisam imao kontakta s njim, a ono što sam čitao znači otprilike da za ne preterano velike zahteve može biti pristojan, ali naravno ima i mnogo boljih. I sam proizvođač je nudio moćniji terenac (Opel Monterey - Isuzu Trooper).

Link to comment
  • 4 weeks later...

Ja bih ovo tako slatko posedovao. Toyota fj, 245 konja, v-6, 4 litre...07_Toyota_FJCruiser_44.jpgjos ga nema zvanicno u Evropi, u Amera je nekih 22 i po hiljade dolara, mogu da se kladim da ce biti jedno 40 <_< 07_Toyota_FJCruiser_42.jpg

Link to comment
Ja bih ovo tako slatko posedovao. Toyota fj, 245 konja, v-6, 4 litre...
izvinjavam se na duplom postu, ali sam tek sada video - FJ bi bio moj prvi izbor da zivim tamo gde ne zivim, i da ima dizel motor...ovaj V6 benzinac je skinut sa 4Runnera i Tacome, cini mi se da je i platforma skraceni 4Runner. Sjajan auto, vozio sam verziju sa rucnim menjacem (C paket), agilan i mocan, imas utisak da nista ne moze da te zaustavi. Naravno, dosta trosi i meni licno fali to sto kabina nije vise otvorena, nema opcije skidanja ili otvaranja krova...ilustracija (ovo su neki drugi srecnici)DSC_0079.jpg
Link to comment
Naravno, dosta trosi i meni licno fali to sto kabina nije vise otvorena, nema opcije skidanja ili otvaranja krova...
bice i dizela sigurno, a luftirajuca varijanta vec postoji:toyota-fj-cruiser-convertible.jpg
Link to comment

jeste, stari durango je bio sjajno dizajniran - spoj retro-stila 50' i funkcionalnosti '90... kao i svi americki SUV-ovi, previse trosi, pri cemu nije bio impresivan pri povlacenju....unutrasnja oprema donja tacka americkog soc-realistickog dizajna (jeftina plastika, plisana sedista, ergonomija -3). Ipak, imao je mnogo smeka, a nije bio ni los van puta... dapace

Link to comment
jeste, stari durango je bio sjajno dizajniran - spoj retro-stila 50' i funkcionalnosti '90... kao i svi americki SUV-ovi, previse trosi, pri cemu nije bio impresivan pri povlacenju....unutrasnja oprema donja tacka americkog soc-realistickog dizajna (jeftina plastika, plisana sedista, ergonomija -3). Ipak, imao je mnogo smeka, a nije bio ni los van puta... dapace
Ovde je takav vozila Lin Montgomeri, supruga američkog ambasadora.
Link to comment
bice i dizela sigurno, a luftirajuca varijanta vec postoji:toyota-fj-cruiser-convertible.jpg
Ova kola su meni ruzna. Za dzibere.Vidjao sam ga u Dominikanskoj republici (dovezeni/ukradeni iz/u amreke/ci) i samo su ga vozali ovi gore navedeni. Bez ljutnje :) .
Link to comment
Ova kola su meni ruzna. Za dzibere.Vidjao sam ga u Dominikanskoj republici (dovezeni/ukradeni iz/u amreke/ci) i samo su ga vozali ovi gore navedeni. Bez ljutnje :) .
...nema sta da se doda komentaru, izuzev da bi ga ove performance gume dovele do prvog ostrog kamena, gde bi bio i kraj puta - to je ionako after-market konverzija... ja cekam da mu stave platneni polu-krov na svlacenje, ili nesto slicno (i manje upadljivo ;)) Edited by Mr.Smith
Link to comment
Ova kola su meni ruzna. Za dzibere.Vidjao sam ga u Dominikanskoj republici (dovezeni/ukradeni iz/u amreke/ci) i samo su ga vozali ovi gore navedeni. Bez ljutnje :) .
:thumbsup: Da ne bih pisao potpisujem, pošto bi to bilo odmah za jezički XEJT
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...