Jump to content
IGNORED

dame za volanom


ordi

Recommended Posts

  • 7 months later...

Što? Pa neće valjda još i međugas da daje.

Промена степена преноса са разделом.

Molim da se koristi pravilna tehnicka terminologija na srpskohrvatskom knjizevnom jeziku  -_-

 

Ma zezam se  :) , mada se - eno onomad me oterase sa topika o F1 - sve cesce pitam sta je danas vestina voznje, takozvana, naravno.

O obicnoj drumsko-gradskoj voznji nema zbora: sve sto se moze prebaciti na auto, dajboze sutra i auta bez vozaca.

Ali sto se tice takozvanih trka, sportatm , sve manje vidim smisao drzanja za volan auta koji sam u velikoj meri kontrolise i stabilnost automobila u krivinama, itd, itd...

Opet reterirati ili retardirati na neke jucerasnje tehnike, zadrzati ih kao takozvanu vestinu voznje, jebemliga, opet nema smisla, tako da - sva je prilika - prisustvujemo izumiranju jedne ipak lepe i vredne vestine.

Sad, sta je tu je, preboleli smo toliko toga, prebolecemo i ovo, ali mi ipak nekako zao  :(

 

 

Edit: uostalom:

 

Edited by namenski
Link to comment
  • 1 year later...
  • 3 years later...
  • 4 weeks later...

Ja nisam još za volanom, ali idem na časove i jesenas ću biti.

 

E sad, ja bih naravno volela da vozim auto svuda i što češće, međutim, radim na Terazijama i bojim se da to neće tako lako ići makar kad je odlazak na posao u pitanju.

 

Da li ima neko predlog koje mi je najbliže mesto za parkiranje a da nije u Zoni? Dolazim iz Višnjičke. Tipa, da li bih mogla da parkiram na Vilinim vodama kod Tempa?

 

Da me ne shvatite pogrešno - nije meni stalo do odlaska na posao kolima već do iskustva u vožnji, a nije mi teško da otpešačim ili uzmem autobus do posla. Samo mi je glupo da mi se kola svedu na vikend.

 

Čitala sam na internetu i o nekim štek mestima, pa označe na mapi koja su - recimo iz moje firme parkiraju iza Čumića, tamo gde je bio Sport cafe, ali to je lutrija, ne bih se oslanjala na to već ako ima neko mesto odakle mogu autobusom ili pešaka da stignem do posla.

 

Hvala!!!

Link to comment

To kod Čumića možeš i da se dogovoriš s likom koji radi u perionici, pa za neku kintu da ti on da mesto (za koje zna da ga niko ne koristi). Ima i nekih skrivenih garaža poluprivatnog tipa gde ako se pozoveš da ideš u pravu firmu puste te da prođeš, al ne bih se s tim kockao. Kontam da su blokovi dole kod 25. maja najbliži.

  • +1 1
Link to comment

Око хале Пионир има регуларних паркинг места, мада кад се скрене из Чарли Чаплина ка Хали има баш доста аутомобила паркираних на самом коловозу. Као некада кад се одигравале утакмице.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 months later...

Zene definitivno ne znaju da voze, odnosno primetio sam da nemaju pojma sta je to znak stop, znak trougao, uslovna strelica za desno. Takodje, primetio sam kako se sve vise nerviraju u saobracaju, a to nerviranje je upravo posledica svega sto sam napisao. Ako neko smatra da nisam u pravu neka ode recimo na raskrsnicu ulica Vojvode Toze i Ljermontove. Od 10 zenskih vozaca, 7 nije znalo ko ima prednost, iako je sve jasno obelezeno. Takodje, gotove sve su nesvesno blokirale izlaz sa parkinga, jer je tu semafor i onda vozila sa parkinga ne mogu da izadju. Znam da zvuci ruzno kad sw ovako nesto napise, ali sve sto sam napisao je istina

  • -1 1
Link to comment
4 hours ago, shimpr said:

Zene definitivno ne znaju da voze, odnosno primetio sam da nemaju pojma sta je to znak stop, znak trougao, uslovna strelica za desno. Takodje, primetio sam kako se sve vise nerviraju u saobracaju, a to nerviranje je upravo posledica svega sto sam napisao. 

 

lol 

Link to comment
3 hours ago, Tale said:

Koliko muških vozača zna da se snađe na pomenutom mestu?

Od 30 muskaraca, 25 su vozili kako treba, a 5 nije. Nijedan nije zatvorio izlaz sa parkinga, osim jednig alfiste, ali dobro to je alfa, mozda je bio neki problem sa kolima u tom momentu

  • Haha 1
Link to comment

Dok god su zene lose siguran si. Da vidis kako je kad delis drum sa azijatima... Refleksi ko u gejmera moraju da ti budu, taj ne upozorava da hoce u tvoju traku, samo ulazi na tebe. Nista pardon... Cista okupacija pa ko prezivi

 

Pre bih izabrala bandzi jump od 200m nego sela sa mojom tetkom u kola. Kako je ta jos ziva i neko je nije pokupio na autoputu, ne znam.... Imam traumu za ceo zivot

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...