Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

  • 1 month later...

Na pumpama PETROLA od petka do nedelje je jeftinije gorivo za 3 dinara. Znam za 2 u Beogradu, jedna kod Ade, druga kod Petosevica na NBG. Mislim i da OMV ima slicnu akciju za vikend, ali tu nisam sipao pa ne znam 100%

Link to comment

Ma podkradaju svi, ja sam na jednoj MOL pumpi par puta sipao u Daču 50+ litara... Što je fizički nemoguće...

 

Sad sipam na drugoj, doduše drugi je i auto, cifre su uvek ok...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

 

Juce na jednoj MOLovoj pumpi sipao 51l, rezervoar 55l, a rezerva nije bila jos uvek u crvenoj zoni(to je na 6l,  u jucerasnjem slucaju na oko 8l).....

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ako nekog zanima cene benzina u Grckoj i Makedoniji. U Grckoj nesto sitno ispod 1.5e je litar benzina, a dizel oko 1.22e .. u Makedonih 64 denara litar benzina, oko 55 je litar dizela,. 1 evro je 60 denara, info je bukvalno od danas... vratih se iz Soluna pre oko 1h  :D

Link to comment

Ako nekog zanima cene benzina u Grckoj i Makedoniji. U Grckoj nesto sitno ispod 1.5e je litar benzina, a dizel oko 1.22e .. u Makedonih 64 denara litar benzina, oko 55 je litar dizela,. 1 evro je 60 denara, info je bukvalno od danas... vratih se iz Soluna pre oko 1h  :D

 poskupeli i cokalije, dizel je bio 48 denara u avgustu

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...