Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

treba mi ime nekog, bilo kog distributera ovogaD10%20Water%20Cooler.jpgkod nas, tj. u srbiji.nakanjujem se vec dugo da porucim ovo, pa nikako. ne mogu vise da vucem silne flase i pakete vode iz supermarketa, sad mi na primer ponestalo vode, a cesmovaca mi jednostavno ne radi poso. pojma nemam zasto, al tako je. unapred zahvalna.

Link to comment

ne znam, ali znam da drugarica ich nije bila zadovoljna onima sto ti dostavljaju vodu. kao klasicni majstori, kazu da ce doci u osam onda se pojave oko cetiri, ostavljali joj ispred zakljucanih vrata kad je nije bilo i tako to.al mogu da je pitam gde je nabavila ^_^

Link to comment
www.lafantana.co.yupa sledi link usluge za domacinstva
zivela jeza, te sam upravo i trazila, al nikako da se setim pravog imena - svasta sam dobila trazeci fantana, la fantana, fontana... hvala ti mnogo, curo. kad mi isporuce magicni izvor, zovem te na casu ladne vode :D
Link to comment
treba mi ime nekog, bilo kog distributera ovogaD10%20Water%20Cooler.jpgkod nas, tj. u srbiji.nakanjujem se vec dugo da porucim ovo, pa nikako. ne mogu vise da vucem silne flase i pakete vode iz supermarketa, sad mi na primer ponestalo vode, a cesmovaca mi jednostavno ne radi poso. pojma nemam zasto, al tako je. unapred zahvalna.
La fantana. Samo to nije za kućnu upotrebu, osim ako vas u kući nema dvadesetak. Minimalan mesečni paket čine četiri balona. Videh da u Metrou imaju da se kupe pojedinačni baloni, ali ne videh ima li i kulera.
Link to comment
Knjaz Miloš Natura

AKCIJA ZA FIČKA LICAVoda koju nudimo našim potrošačima je prirodna negazirana slabomineralna voda AQUA UNA, sa izvorišta Slatina u Aranđelovcu.Uz naručenu vodu dobija se i watercooler model 0.7-10 T ROYAL na BESPLATNO KORIšĆENJE pod sledećim uslovima:? Ugovor se potpisuje na 18 meseci? Svakog meseca je potrebno je kupovati 2 boce vode AQUA UNA 18,9 lit;? Ambalaža u kojoj se voda doprema je povratna i kaucira se, kako bi kasnije mogli da menjamo prazne za pune boce;? Ukoliko ne produžite Ugovor novac koji ste dali za kauciju se vraća u punom iznosu;? Na kućnu adresu dostavljamo minimalno 2 boce vode u roku od 48 sati od porudžbine;.? Sanitizacija aparata vršimo 2 puta godišnje;? Sve kvarove aparata funkcionalne prirode popravljamo bez nadoknade u roku od 48 sati;

Edited by dig_chohano
Link to comment
ne znam, ali znam da drugarica ich nije bila zadovoljna onima sto ti dostavljaju vodu. kao klasicni majstori, kazu da ce doci u osam onda se pojave oko cetiri, ostavljali joj ispred zakljucanih vrata kad je nije bilo i tako to.al mogu da je pitam gde je nabavila ^_^
:lol: pa posle osnivamo support grupu za sve nezadovoljne dostavljacima vode :D pravo da ti kazem, nek i ostavi ispred vrata, samo da ne teglim vise i da ne naginjem praznu flajku.
La fantana. Samo to nije za kućnu upotrebu, osim ako vas u kući nema dvadesetak. Minimalan mesečni paket čine četiri balona. Videh da u Metrou imaju da se kupe pojedinačni baloni, ali ne videh ima li i kulera.
e bas tako. upravo sam zvala i pokusala da razumem ljubaznu devojcicu koja prica 800 na sat. iz treceg pokusaja shvatih da: a) ne rade sa fizickim licima, zvanicno, te da ce proraditi za desetak dana. posto sam joj rekla da sam ja SAD zedna, veli da nezvanicno moze nesto da se uradi.b) cooler za domacinstva manji je od coolera za pravna lica. sto meni ne radi poso, takodje, te mi rece curetak da mozda nesto, ponovo nezvanicno, moz da se uradi po tom pitanju.c) zvace me neko radi dogovora, dostava u roku od 48 sati. uslovi nepoznati, dok me ne pozove agent koji radi sa fizickim licima. tako da cu da idem do knjaza malo, da vidim sta oni nude.
cokanjicu, ako ovi ne daju vodu odma, udavicu te. u la fantani, kad mi je isporuce.+ fala smorenku na peemu sa informacijama. Edited by MaryPoppins
Link to comment

tja, izgleda ipak necu udavit diga :(kaka sam avetinja, neverovatno. sve mi coek objasnio, reko moze, nema problema, al tek od ponedeljka, jer su radnici vec na terenu, raznose drugu turu, vikendom ne rade, pa tek sledece nedelje mogu da se nadam aparatu i balonima, na sta ja zakukam:ali ja sam jaaako zedna. i krenem da objasnjavam, dugo i bolno. ovaj mucenik kad je vido s kakvom vaskom ima posla, reko:neka, ja cu da vam donesem danas posle posla. i kuler i vodu i sve. :wub:

Link to comment
Ti iz Knjaza traze boce nazad, sto je veeeliko smaranje. LaFantana modeli za poslovno okruzenje su glomazni i nepogodni za rukovanje amuskom rukom. Dobra stvar je sto mogu da provru vodu vrlo brzo, pa je spravljenje jutarnje kafe decja pesma.
ebemliga, valjda ce se povremeno naci neka muska ruka da rukuje s bocunom. kako svi znaju kolko sam dosadni i neprijatni krpelj, cijenim da ce me zvati da vide jel treba boca da se promeni, da neb zvala u neko nedoba da objasnjavam. :D
Divan čovek. Predlažem ti da ga ubiješ i prodinjstaš kad ti to isporuči. Slobodno zaljuti, imaš vode da gasiš.
necu! ko ce posle da mi donosi vodu, kad zajaucem. e da, rekla sam mu da je divan i da cu ga castiti casom ladne vode. ogavna sam, ponavljam se, to sam i jezi rekla. smorom do pobede! :wub:uostalom, ovaj topik moze i tome da posluzi - samo prozovem sledeceg rukovatelja bocom: neka se pripremi, bghost. Edited by MaryPoppins
Link to comment

da korisnog li topica!od kad su nestale robne kuce i elektrotehne nemam pojma gde se sta prodaje od tih stvari za kucu po gradu.treba mi stiropor (ploce). i, ako neko zna kako da se seku, bez miliona onih bobica-bubica sto prste na sve strane.odlicna je lafantanica, jos kad bi moglo da se sipa pivo, pa kroz kuler :wub:poz

Link to comment
treba mi stiropor (ploce). i, ako neko zna kako da se seku, bez miliona onih bobica-bubica sto prste na sve strane.
Uradi sam, Yu Sorbon na bulevaru, a imaju ih i bolje snadbevene farbare. Za sečenje pak nisam siguran.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...