Jump to content
IGNORED

Drive (2011)


3opge

Recommended Posts

Gledao i ja Drive.Ne mogu jos da se sastavim.Sem :Hail: x1000 nista pametno ne mogu da napisem u ovom trenutku.Nego, by the way, pitanje za one koji su overili jos neki film-jel i na ostalim projekcijama ovako slaba poseta? :mellow: Stigao sinoc dosta pre 22h, malo ljudi je izaslo i sa filma od 19h, a za Drive je sala bila poluprazna. :unsure: Jeste da je Fest festival bez ikakve koncepcije, pa i smisla+nisam bio jedno 2 godine na istom-al mi nekako neverovatno da je ovako slabo posecen...
bio je sumanuto pun na projekciji od 13.30 u subotu (this must be the place).@zorge: padace sekire :Dinace samo da dodam da su i svi ostali mimo goslinga sjajni. mala carey mulligan je preslatka, albert brooks je mickey cohen za XXI vek a hellboy je hilarious kao i obicno.
Link to comment
bio je sumanuto pun na projekciji od 13.30 u subotu (this must be the place).@zorge: padace sekire :Dinace samo da dodam da su i svi ostali mimo goslinga sjajni. mala carey mulligan je preslatka, albert brooks je mickey cohen za XXI vek a hellboy je hilarious kao i obicno.
najgore iskoristeni ron perlman u istoriji rona perlmana.o filmu ne znam sta da recem.puno toga ne valja, dosta toga je lepo.
Link to comment

ma jebiga, jednostavno ne mogu da predjem preko nekih nebuloznih momenata. zao mi je samo sto je majstor ocigledno postao previse zaljubljen u sebe, mogao je to ispasti prilicno epski film.deo u majk majers modu ga prilicno izvlaci, kao i car iz brejkin beda. ron perlman mi je najlosiji ikada.jurnjave su razocaravajuce, a bas sam se nadao da je neko ponovo snimio francusku vezu il bulit :(albert bruks je najbolji.

Link to comment

Danas sam bio u 3 u 1 modu pa sam odgledao -Drive koji mi se svideo ali me nije oduvao bas. Danac ume da drzi tenziju mada mislim kada bih u stvarnom zivtou znao nekoga ko prica kao Gosling u ovom filmu da bih ga verovatno zadavio posle 5 minuta. E da i jakna mu je sranje-Melanholija me je upucala samo tako. Mene Fon Trir ili skroz radi ili skroz ne radi. U ovom slucaju je za mene bio potpuni corak.-Kevin :Hail: odlican, tezak i mucan film. Tilda je morala biti nominovana za Oskara za ovu ulogu.

Link to comment

drive je veoma zanimljiv i neobican film. meni dodje kao spoj filma b produkcije i grand theft auto igrice. igrica je pre svega zato sto likovi uopste ne razmisljaju o posledicama, ubijaju jedni druge u sred bela dana u restoranu, hotelu, na parkingu...nigde nema policije, nema straha da ce biti uhapseni. scene ubijanja su takodje mesavina igrica i filmova b produkcije.muzika je savrsena. platio bih nekom da me vozi kasno uvece kroz grad dok ovo ide na repeat:http://www.youtube.com/watch?v=-DSVDcw6iW8&feature=player_embeddedona scena na pocetku kada se lagano vozika gradom, pa onda snimak grada iz helikoptera uz slicnu muziku...jebeni dusevni mir dok to gledam.

Link to comment
drive je veoma zanimljiv i neobican film. meni dodje kao spoj filma b produkcije i grand theft auto igrice. igrica je pre svega zato sto likovi uopste ne razmisljaju o posledicama, ubijaju jedni druge u sred bela dana u restoranu, hotelu, na parkingu...nigde nema policije, nema straha da ce biti uhapseni. scene ubijanja su takodje mesavina igrica i filmova b produkcije.muzika je savrsena. platio bih nekom da me vozi kasno uvece kroz grad dok ovo ide na repeat:http://www.youtube.com/watch?v=-DSVDcw6iW8&feature=player_embeddedona scena na pocetku kada se lagano vozika gradom, pa onda snimak grada iz helikoptera uz slicnu muziku...jebeni dusevni mir dok to gledam.
bice od tebe filmoljub
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...