Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Dva dana se oštrimo na to kako ćemo danas da zabodemo prasetinu u aranđelovačkom Malom hrastu, kad ono - kolektivni godišnji!

 

Znači ne verujem da smo istog dana bili iste kurate sreće. D'izvineš.

 

Nas dočekali moleri koji su nam objasnili da to lokalcima nije nikakav Mali hrast, već pečenjara kod Marka, ili tačnije, pečenjara kod groblja.

Link to comment

Fruskogorska Lugarnica u Maloj Remeti, neki restoran u dvoristu kuce u brdima, jako zanimljivo. Jeli smo samo cevape ovaj put (vrlo dobre, 10 komada za 400 dindzi) pa ne znam kakva je klopa generalno ali je mesto odlicno za opustanje, recimo posle kupanja na obliznjem jezeru u Besenovu.

Link to comment

Fruskogorska Lugarnica u Maloj Remeti, neki restoran u dvoristu kuce u brdima, jako zanimljivo. Jeli smo samo cevape ovaj put (vrlo dobre, 10 komada za 400 dindzi) pa ne znam kakva je klopa generalno ali je mesto odlicno za opustanje, recimo posle kupanja na obliznjem jezeru u Besenovu.

To je isti gazda kao u Lugarnici na Vencu, s tim da bi na Vencu trebalo da je bolja klopa.

Link to comment

Jeste, cuo sam da su prijatelji s kojima sam bio to pomenuli. Sto se tice klope, ovamo je meni prilicno skroman (15-20 jela sve racunajuci i corbe) pa verujem da je taj na Vencu makar bogatiji, ako vec ne i bolji.

Link to comment

Jel zna neko kada kod javor dzoka izlazi prva jagnjetina, vraćam se sutra iz grecije pa da isplaniram kad da krenem ;)

Stalno izlazi, kaj gazda Gjoko nije ražanj, nego jagnjetina iz furune

Link to comment

samo da javim, oko pola jedan juce smo morali da cekamo da se oslobodi sto :) do juce nisam znao da but moze da bude onako socan, vrh, sto bi rekla omladina. jedini minus, hteo sam da ponesem u tazbinu da se baba i deda malo omrse al rekose da nema za poneti.

Link to comment

samo da javim, oko pola jedan juce smo morali da cekamo da se oslobodi sto :) do juce nisam znao da but moze da bude onako socan, vrh, sto bi rekla omladina. jedini minus, hteo sam da ponesem u tazbinu da se baba i deda malo omrse al rekose da nema za poneti.

Nema, u smislu da pretresaju na izlazu?

Link to comment

ne, nego sam hteo da uzmem kilo za poneti kad smo zavrsili sa klopom. jbg, zena mi posle rece trebali smo odma da porucimo vise i da kazemo da nam ostatak zapakuju.

A to...

Oni nisu hteli da vam donesu kad ste krenuli?

To fazon "ne primamo narudžbine ako ne sedite"....

Link to comment

e, da nahvalim josh jedared kechige kod remijevih drugara u staroj palanci nadunavu. zeleno kafanche s bashtom, na obali/parlingu. s leve i desne strane ima po jedno predejane iz 1985, nachi ne to, nego ovo umetnichko u sredini.

Link to comment

A to...

Oni nisu hteli da vam donesu kad ste krenuli?

To fazon "ne primamo narudžbine ako ne sedite"....

 ma jok, sedeli smo mi jos, nego gazda se valjda plasio da nece da mu ostane za sedece goste pa nisu hteli da prodaju za poneti. tako nam je objasno kesa. ma, nebitno, jaga je bila bozanska a za drugi put znamo fazon.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...