Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Jebajga, mi smo tamo bili pre jedno 4 godine i jeli kao neki nedeljni ručak. Nije bilo strašno. Sad malo proguglao i izgleda da je baš notorno po lošoj hrani.

Link to comment

Je l' bio još neko osim mene u Kafanici Kod Dede, u onoj što je hvalim jer imaju  prava crevca. Ja sam srećan, bio sam već dva puta i u komšiluku su mi, al' hteo bih da čujem i komentare eksperata

Link to comment

Majkin salaš, koliko god simpatično samo mesto bilo, ima najgoru hranu u univerzumu, i tako već deset godina unazad, koliko znam za njih... ponekad kontaš da smišljeno zajebavaju goste, jer, realno, teško da neko zaista misli da je ono jestivo

 

Ja sam bila pre 3-4 godine, isto sam se ovde na forumu zalila na celokupni utisak o uluzi, ali hrana nije bila prelosa. Posle sam jos od prijatelja cula da je i hrana bila losa. Na koju foru oni i dalje privlace goste...

 

Edit: Lol, citam sad sta sam pisala jer sam vec zaboravila ceo dogadjaj, pa mi nismo ni docekali jelo, samo smo uzeli corbu i predjelo ;D

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

mene za Majkin salas vezuje jedno od najvecih razocarenja ikad, svratili kolega i ja, uzeli corbicu od paradajza, koja je bila fenomenalna, ja videla na meniju nasuvo s krompirom i nisam gledala dalje, i jos kolegi pola sata objasnjavala sta je to i kako je to najbolje jelo u vasioni i jos zacinim pricama kako je moja pokojna baka sve to pravila a nas sedmoro unucadi poslusno cekalo za stolom da nam sipa u tanjire, ma skoro film napravila, kad su doneli moje glavno jelo (nasuvo) i njegovo (curetina sa mlincima) i rezervno (rezanci sa sirom), koje smo uzeli jer smo alavi, vrlo brzo sam morala da se vadim i obecavam da cu mu ja licno praviti nasuvo da bi shvatio da to ipak JESTE dobro jelo i da nema veze sa bljutavom splacinom koju smo dobili.  on isto bio razocaran svojim izborom, na kraju rezervno jelo ispalo najbolje, a mi otisli odatle sa idejom da se nikad vise ne vratimo.

Link to comment

Da znaš da sam gledao i u to nasuvo.

 

Lavinu sam izazvao. Još moja uvek preoprezna supruga zove iz zoo vrta da rezerviše mesto. Rekli joj slobodno dođite ionako nema nikoga.

Link to comment

ma fora je da ja to nikad nisam ni jeo. 

mislim jeo sam kojekakva testa sa ________.

ali tu autentičnu vojvođanštinu nikad.

saćam se ozbiljnog savijanja mozga oko te reči kad mi je moj kum koviljčan™ to izgovorio.  

Link to comment

nisam imao babu vojvođanku :D

 

testo s krompirom sam jeo u obdaništu poslednji put, al to nije nijedna baba mesila testo, već su bili oni danubius beli ljigavi radijatori. 

Link to comment

nikad nisi jeo grenadir marš?

kako bre?

Mene žena zemunka navukla na to, ali nikada nisam jeo u restoranu.

Ja kući kad sednem da jedem zamolim da me kkontroliše jer to se jede i jede i jede do bacanja pegle...

Najbliže što sam bio da poručim je u Abrahamu ali jbga perklet se nije mogao propustiti....

 

....shit has hit the fan...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

To i flekice sa kulusom se jedu dok se ne ispovraćaš od prejeda

s' tim sto ja te felekice ič ne razumem :-) malo toga je meni odvratno od jela, ali testo sa kupusom (ajd i nekako sam mogla pojesti testo sa kiselim kupusom i slaninicom - ne bas u slast, al pojela bih to), pasulj sa testeninom, pa onda ono nesrecno testo sa kupusom i secerom nikako nisam mogla da svarim.... da, ne volim ni testo sa pekmezom (sem taski sa pekmezom od sljiva i gomboce sa pekmezom od sljiva, to mi je ok) kao ni kuvani rastan, kuvani kelj i corbicu od kelerabe :-)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...