Jump to content
IGNORED

Pozorište


Linda Lee

Recommended Posts

sad odgledao u cnp-u šekspirovu buru u režiji dejana projkovskog..

laik sam ali fantastična predstava.a i ovi oko mene bili oduševljeni.

nada vukčević i branimir popović dominacija!!

moram sutra da ranim i ne odo na neki koktel ili tak nekak..jebiga

Link to comment

pa propustio si ono najkvalitetnije u pozorišnoj umetnosti.

ovi moji lokali do 4 ujutru,jebem ti poso

kakva jebena plava krv ovaj bradilko.

:D

 sta cu?

nisamo birali miralem i ja

:nobles:

Link to comment

Pre sto godina sam gledao perverzije u jugodrpu sa Gagijem i Micanovicem i tuga sto ono nema da se iskopa negde na netu.

Da, bas steta sto nema, i meni je ta predstava ostala u glavi i posebnom secanju, pa sam se ovoj novoj inkarnaciji obradovala kao malo dete. Nisam ni znala da nece biti Micanovica na sceni. Inace su me tad u JDPu roditelji zapravo nekom greskom ili nesporazumom odveli na istu, tako da je bilo puno iznenadjenja tokom nje :D (Isto kao sto me je mama vodila na Petparacke price - kada razmislim u danasnjem vremenu to verovatno ne bi bilo legalno moguce uopste)

 

//ajd ti budi voz! :D

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 2 months later...

Sinoć u prepunom JDP-u Hamlet. Preporučujem.

Ima scena kad Hamleta ( Glogovac) pitaju šta čita a on će, gledajući u korice: Reč.. i misao.. 1958. Beograd... Hamlet.

Hamlet? I šta piše?

A onda Hamlet na sceni čita Hamleta iz knjige. Mnogo mi se svidela ta scena, verovatno postoji dramaturški termin za ovo ali ne znam kako se zove, nekakva para-----, ako neko zna da mi kaže. ( Glogovac tu između dve rečenice pravi pauzu pa pre sledeće izgovori " pa kaže" :lolol:  i tako par puta).

Isto kad igraju Mišolovku tj. predstavu  u predstavi, kako se to zove?

Edited by halloween
Link to comment
  • 4 months later...

apsolutno besmisleno... mora da se zaista desio teski fajt u ziriju, kada nisu dali bas nijednu nagradu... mis'im ono bar za muziku, kostime, glumu.... a cudno je i stoga sto ziri cine bas raznovrsni sjajni clanovi (ja npr obozavam isidoru i eminu i mislim da su u onome sto rade, najbolje sto ova zemlja ima... popovski je isto sjajan lik, dok za nikitu i mikija hmhmhm... prvi bas i nije neki umetnik, dok se drugom to ne moze poreci, ali bice da je on bio glavni kamen spoticanja... no, cucemo od emine valjda (mada je kokanov status na fejsu napisan na osnovu informacija koje je najverovatnije od emine dobio)

a to ce reci, nisu dali nagrade jer kokan nije smeo da je dobije za najbolju predstavu (drina), pa onda nije dobio na kraju niko - ni glumci, ni dramaturzi, ni kostimografi....)

nevidjen skandal! 

Edited by nezvanova
Link to comment

ne znam ko je emina, ali ovi ostali sve jagnjilo do jagnjila, uključujući i akademika žebeljana i kokana mokana. kada čovek čita njihove intervjue želudac mu može da mu se prevrne. teška bagra.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...