Jump to content
IGNORED

Hajduk


Otto Katz

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 years later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Klasično navijačko loženje i podjebavanje. Livaja je luda glava ali je u suštini okej lik (ovo mi nije rekao stric :D). Kao i mnogi koji pevaju te gluposti u momentu loženja. Svakako je "srpsko ime" samo instrument za uvredu Dinama, a ne poenta. Da je dobro, naravno da nije, ali oni u Splitu se međusobno podjebavaju time da je neko "Srbin". I mene su tako letos podjebavali a i ja njih.

 

Sama Torcida je naravno druga priča, tj. dobar deo nje.

Edited by Milošica
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Klasično navijačko loženje i podjebavanje. Livaja je luda glava ali je u suštini okej lik (ovo mi nije rekao stric :D). Kao i mnogi koji pevaju te gluposti u momentu loženja. Svakako je "srpsko ime" samo instrument za uvredu Dinama, a ne poenta. Da je dobro, naravno da nije, ali oni u Splitu se međusobno podjebavaju time da je neko "Srbin". I mene su tako letos podjebavali a i ja njih.

 

Sama Torcida je naravno druga priča, tj. dobar deo nje.

Milošice jebem mu sve...Otkud ti znaš da je u suštini OK lik?...Jebote ti si ako se ne varam ' 99o godište...Pomoću kog trika sve znaš o svemu?

  • Haha 1
Link to comment
31 minutes ago, Mark Rothko said:

Znači navijači Hajduka imaju pesmu o tome da je srpsko ime Dinamo.

Hajduka :laugh:

Apsolutno najveći hit u celoj priči. Hrvatska povijest prepuna Hajduka. Uspeli su da se uguraju u rang večitih od koji jedni imaju Četnik Sever a drugi sa grba kluba skidaju petograrku i stavljaju krunu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...