Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

Hakan desetka je "precenjen sporac" :isuse:

 

Bacam pogled na Romu i ne mogu da verujem sta je Strotman promasio u prvom, cistije nije moglo.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Meni se sve cini da nas je maksimalno pokopala kupovina Bonucija. On nije bio planiran, uleteo je kao, cinilo se, slag na torti koji ne treba propustiti, a zapravo je on cini mi se glavni razlog sto Montela ne igra 4-3-3 koji je furao prosle sezone, jer nema gde tu da ga uglavi. Na sve to jos i igra ko JSL igrac od pocetka sezone.

 

Ali ti zaboravljas da on nema igrace ni za 4-3-3. Borini je smesan kao krilo. Da su hteli da prave tim sa tom formacijom zasto bi dali Nijanga Torinu i zasto bi kupili 3 spica? Ti imas 2 krila od kojih je 1 Borini, a drugi baba Suso. Ko su rezerve? Ni to bas nema smisla. Tim je ne samo polovicnog kvaliteta vec je i nekompatibilan i asimetrican, i mislim da to nema veze sa Bonucijem. Uostalom islo se sa 4-3-3 upravo sa Bonucijem na pocetku sezone i sigurno se nije odustalo od toga zbog njega vec zato sto su shvatli da igraju sa igracem manje zbog Borinija.

Edited by Meazza
Link to comment

Upravo tako. Mekan za Italiju i nedovoljno brz, a nije pokazao nista ni od te svoje tehnike do sada.

 

Ili mu mozda ne lezi sistem koji igra Montela?

 

 

Koki spakovao jos jednu golcinu.

Link to comment

Ili mu mozda ne lezi sistem koji igra Montela?

 

Zaista ne znam, igrao je i u 4-3-3 i u 3-5-2 podjednako lose. Pravio je greske koje mislim da nemaju veze sa formacijom, mozda nema samopouzdanja i to utice na njega, stvarno ne znam. Nisam ga gledao u BuLi ali ovo sto je pokazao u Italiji je vise nego mediokritetski.

Link to comment

Danas je bio najopasniji dan u godini za golubove koji su leteli iza Torinovog gola. Nije ni cudo sto je Kolarov drugi strelac ekipe za sada, niko drugi ne moze da pogodi ama bas nista. Barem pokazujemo 1 karakter iako su nam utakmice smrtno dosadne :fantom:

Link to comment

anjeli krenuo u kampanju smanjivanja lige na 18 klubova i uvođenje lige b timova

ne mogu da stignu da pozatvaraju sve. benveneto, spal, kapri smejurija

Link to comment

anjeli krenuo u kampanju smanjivanja lige na 18 klubova i uvođenje lige b timova

ne mogu da stignu da pozatvaraju sve. benveneto, spal, kapri smejurija

 

Bilo bi super kada bi se Serie A vratila na 18 klubova.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...