Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Šta je dobio igrač Arsenala koji je razbio usta Kangi? Pljuvao je krv deset minuta?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Prvo proverite da li mu je razbio Arsenalov ili nas igrac.  Drugo, ima ovde mnogo vise pozitivnih stvari da se diskutuje nego sudija i UEFA mafija koja povladjuje engleskom timu.  Dobraa utakmica.  Zvezda je odlicno odigrala.  Sve vreme imala jasan plan u igri koji nije poremecen i kada je ostala sa 10 igraca.  Stavise, imala je odlicnu sansu da izjednaci pred sam kraj.  Izgubili su jer je Ziru postigao gol koji se ne postize svaki dan, malo svojom vestinom, malo srecom, a ne zbog sudije ili lose igre zvezdinih igraca.  

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sudija je sudio faul a nije dao zuti kada je video masnicu koju ponavjate kao papagaj

 

A nas ga je nadskocio vez lakta i zakacio ga je nako odigrane lopte pri spustanju... To ne da nije zuti vec je pitanje koliko bi sudija tu uopste sviralo faul...

Ja se sa vama u svemu slazem, osim da sam papagaj.  Masnica se videla i na youtube pa prema tome igrac je dobio udarac, mada nije postojala namera.  Sudija je mogao da progleda kroz prste, ali on se ziheraski opredelio za UEFA preproruku.  S druge strane, progledao je Stojkovicu kroz prste kada je ovaj simulirao faul u kaznenom prostoru.

Link to comment

Ja se sa vama u svemu slazem, osim da sam papagaj.  Masnica se videla i na youtube pa prema tome igrac je dobio udarac, mada nije postojala namera.  Sudija je mogao da progleda kroz prste, ali on se ziheraski opredelio za UEFA preproruku.  S druge strane, progledao je Stojkovicu kroz prste kada je ovaj simulirao faul u kaznenom prostoru.

 

Gospodine, rekao sam da se ponavljate kao papagaj a ne da ste papagaj ili po vasem, slight difference sir ^_^

Link to comment

Kao i Partizanu rezultat u Kijevu, ni Zvezdi ne odgovara bas pobeda BATEa. Čak i Keln sa četiri boda u sledeće dve utakmice može da se ukljuci u trku. Bas šteta za ovaj bod.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Ja zadovoljan Zvezdom ne znam kako je izgledalo na televijanderu, ali na zapadu nije imala igla gde da padne. Jedine rupe na tribinama su bile one oko boxa sa Arsenalovim navijcima.

Sporan momenat ne videh u zivo, pa sad ronjam po netu, cak mi je trebalo dobrih 5min da skapiram da Rodic izlazi napolje, tek kad je sutnuo jednu flasu vode, a zatim i drugu koju mu je dobacio, mislim, nas fizio.

Miloje bog. Odigrao muski, oni imali 2-3 dobre sanse, mi takodje, da je ostalo 0:0 mislim da bi obe strane bile zadovoljne. Da nije bilo crvenog pa i da stavim +1 na ovo sto Praslin zbori o klasi koja nam je u toliko meceva presudila, ali van Ceha, Vilsira, Nosonje i Volkota ja nisam mogao da prepoznam nijednog igraca na terenu (posle mi je neko pokazao Debusija i Elnenija za kog sam izvorno mislio da je osisani Ivobi u defanzivnoj roli). Venger je stvarno poslao decu koja verovatno jedine minute mogu dobiti u ovom (za njih) kurton takmicenju. Mislim da bi ostalo 0:0 da nismo ostali sa igracem manje.

 

Pored, pre par sati pomenute plavuse mame iz SO u pezo sa klincem na zadnjem sedistu, ne izlazi mi iz glave ekipa od 3-4 ortaka sa klincem i klinkom koji su na tekmu dosli sa sve temperama i cetkicama, valjda pokupili decu drito iz skole. Mozda me drzi zanos Evropske Zvezde ali lepo je videti takve scene koje asociraju samo na ljubav prema klubu i fudbalu kontra onih levo od zapada cije koreografije vise ne mogu da rastumacim ni na full screen fotkama i sa Simeonima Mirotocivim na HT.

I, sa malo, malo pa nekim transparentom u cast preminulog klinca (ovaj danas je bio 1994. godiste).

Link to comment

Šteta, mogli smo, i zaslužili smo barem bod. Po meni, utakmicu je odlučio izlazak savića, više nego crveni (ono mi na snimku nije djelovalo za žuti, čak sam siguran da se u dobrom broju slučajeva ne bi no svirao faul).

 

Nemamo se čega stiditi, šteta za bod ali i dalje samo od sebe zavisimo. Možemo napraviti dobar rezultat i protiv batea tamo i kući sa kelnom.

 

Boakye je izašao zbog povrede (koja izgleda nije ozbiljna)

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Kontrole zverske

Mene su jedva i pogledali na ulazu, problem je bio u dolasku i ogromnoj gužvi još kod aerodroma. Ostavili smo auto kod Sava centra i prešli peške, zakasnili 20 minuta.

Link to comment

Ja sam prvo mislio da je sudio faul za nas. Kokelan se podvukao pod Rodica, a napad pre toga je svirao istu stvar protiv Zvezde. Ajd svirao za njih nema veze, a onda druggi zuti za Rodica... ja bio ubedjen da je prigovor. TU je prelomio utakmicu. 

 

Do tog momenta sudija je bio gotovo odlican. Po neka sitna greska na obe strane, nista strasno. Od tog iskljucenja jos nekoliko bas losih odluka. Penal realno nije bio, za gol ne znam, ali mislim da je regularan. Al dzaba sve, kad je prelomio mec...

 

Zvezda odlicna i takticki i trkacki. Daleko je ovo od najboljeg tima Arsenala, ali opet je to veoma jak tim, koji je uz manje izmene igrao i u prva dva kola. 

 

Lepo vece, sjajan osecaj na stadionu, meni ni taj gol Zirua (koji je bas majstorski) nije pokvario uzitak. 

 

I dajte nek otvori neko temu utakmice Radnickog u JSL, ubi dusu ovaj nislija. prethodnih 20 strana troluje jean te isti post... navalio ko smrt na babu.Umesto da ide da se divi majstorijama Pavkova... ccc...

Link to comment

Zvezda je svaku evropsku utakmicu odigrala bolje nego predhodnu, tako da ne sumnjam da ce u Londonu biti jos bolje. Problem je sto ce tamo verovatno igrati jaci tim Arsenala nego ovaj sinocnji.

 

Inace grupa moze da nam se zakomoplikuje opasno, ako Keln dobije BATE, pa ih Arsenal "pusti" u Nemackoj... Kljucna utakmica je gostovanje u Belorusiji i poslednje kolo protiv Kelna. A kako god Zvezda da prodje u LE, ovo je vrhunski uspeh.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...