Jump to content
IGNORED

WC 2018 evropske kvalifikacije


levi

Recommended Posts

Ja guglam crna gora vatromet 2006, ali mi izlazi samo vatromet kojim je opština čestitala Bjelopoljcima novu godinu, a kapiram da Hamlet nije zbog toga ogorčen.

Jel ima negde da se vidi taj vatromet koji je izazvao takve reakcije?

 

Sta je 1 Oluja u poredjenju sa 1 vatrometom?

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cash

    149

  • levi

    111

  • MiddleClass

    98

  • Lancia

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo da napomenem, da ja nisam nigde nikakvu mržnju spominjao. Da ne  govorimo o tome što su mi je npr BiH reprezentacija sasvim simpa, kada ne igra protiv nekih trećih za koje  navijam (grčka, kipar, rumunija, bugarska, moldavija, rusija, belorusija, etiopja, izrael, gibraltar, španija, san marino, slovačka, irska, škotska.)

Link to comment

Ne znam sta je ludje, da Hrvati šutnu lika koji im je doneo baraž i pobedu u baražu ili da mi šutnemo Muslina jer bi Piksi da izmešetari recku na SP

 

Da li treba da ostane Muslin za svecko - Da.

Da li bi Piksi (ili bilo ko sa zeljom da igra moderniju taktiku) bio bolji izbornik na svetskom - Da. 

Link to comment

Muslin je samo ubo sustinu - uzeti 12 bodova protiv dve najslabije ekipe. Ostalo doslo samo :)

 

I ja se slazem da Muslim treba da bude na SP. I takodje misli da bi neko drugi postogao bilji rezultat tamo. Ne i Piksi. Ne cenim ga nesto kao trenera, pre svega zbog mozga.

Link to comment

Moze i Rastavac onda, i on se ko Piksi u kineskoj, u grckoj ligi ne bori ni za sta, jer se zna ko mora u prvih 4-5, jedino je Pixi ofanzivniji, dosta golova mu ekipa daje. Sto je nedovoljno za vise od 6.mesta.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Manolas diskvalifikovan za prvu utakmicu baraza protiv Croacije. U predzadnjoj utakmici protiv Kipra "iznudio" odugovlacenjem zuti u 90' da bi ispucao diskvalifikaciju za utakmicu sa Giblartarom.

 

Fufalona ga pr(o)c(it)ala

Edited by mlatko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...