Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Vaskrsnuo Ištvan Kaić, bio jutros u Jutarnjem na Pinku, četvrta runda fajta Kurir vs. Pink/Informer

Edited by James Marshall
Link to comment

Samo ovom prilikom da pozelim direktorki Tanjuga sve najgore. Nije nas fotoreporter napadnut, nije zaposlen kod nas, crva nije ni bilo. Djubrad poslusnicka, na strani rezima po cenu svojih sopstvenih ljudi, ljigavci ljigavi. Da misle da ljudi iz struke ne znaju ko gde radi je zaista...nemam reci.

 

/rant

Link to comment

 

Bice (stvorenje mi zvuci simpaticno) koje je "zabranilo" Sesu i reklamiranje hrvatskog turizma, estrade i kinematografije, trovali ga prijatelji trovao ga brat svastika i pasenog, dobilo Bentli kontinental od nemacke grofice...

ostaje poslednji i prrrrrvi na listi onih kojima zelim sve najgore u zivotu i radu, i neizmerno mi je zao sto je u zdravlju, veselju i posebnom raspolozenju docekao 50. rodjendan.

 

 

 

Link to comment

Samo ovom prilikom da pozelim direktorki Tanjuga sve najgore. Nije nas fotoreporter napadnut, nije zaposlen kod nas, crva nije ni bilo. Djubrad poslusnicka, na strani rezima po cenu svojih sopstvenih ljudi, ljigavci ljigavi. Da misle da ljudi iz struke ne znaju ko gde radi je zaista...nemam reci.

 

/rant

Tanjug formalno ne postoji, tako da je u pravu - ne možeš da daviš Tanjugovog fotoreportera jer to ne postoji ... Edited by stoka
Link to comment

Pričate o Branki Đukić, pa ta će se odreći svakoga, samo da ostane tu gde je. Ovo joj je rutina, pogotovu što je sve oko toga "relativno" ...

Oni stvarno ne postoje....

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Pričate o Branki Đukić, pa ta će se odreći svakoga, samo da ostane tu gde je. Ovo joj je rutina, pogotovu što je sve oko toga "relativno" ...

Oni stvarno ne postoje....

 

....shit has hit the fan...

Znam ko je, nego i dalje ne mogu da verujem u takvo probijanje dna. Nisu ni ostali mediji cvece, ali se uvek stane iza svog coveka, to je bas onako ljudski minimum.

Link to comment

Na Prvoj ide emisija o medijskim hajkama i blacenju ljudi. Pricaju Pajtic, Prangija, Milance Yukom, Misa Majic, Tamara Skroza i mnogi drugi.

 

Moram da kazem da su meni Sveta Marjanovic i Ringier vece zlo od DJV i Informera. Ovi drugi su pacovi iz kanalizacija, ali Blic i njihovo delovanje su za ozbiljniji obracun.

Link to comment

Neće Blicu ništa da fali , oni su korporacija, sa njima se trguje...

 

To na Prvoj ono što B.Lekić pravila?Taman da se pokrije 600 sati uvlačenja u dupe Vučiću .

 

....shit has hit the fan...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...