Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

Mene taj novi termin podseća na ono kada je neki američki političar govor za ispraćaj u Vijetnam greškom održao povratnicima, pa je shvatio grešku tek kada su svi počeli da se gorko cerekaju. Plašim se za Pink, ispašće smešni.

Link to comment

Mene taj novi termin podseća na ono kada je neki američki političar govor za ispraćaj u Vijetnam greškom održao povratnicima, pa je shvatio grešku tek kada su svi počeli da se gorko cerekaju. Plašim se za Pink, ispašće smešni.

Ne sekiraj se, jaki su oni emotivno...
Link to comment
  • 4 weeks later...

Ispade Vlado Georgijev glavni inspirator nekih novih rušilačkih demonstracija protiv crveno-crne koalicije ...

 

I čemu ono besomučno ponavljanje scene prebijanja milanovića 5. oktobra 2000. godine?! Pa revolucija je to, dešavaju se razne stvari, ne može se obuzdati pravedni gnev građana ...

Edited by stoka
Link to comment

Pa, jebote, Georgijev predvodi rušilačke demonstracije između 2. i 3. aprila ...

 

Bio je odavno on sumLJiv, svi ti što pevaju melanholične pesme su sumljivi ...

Edited by stoka
Link to comment

Okej je bila emisija, osim što je Pljosnati bio malo navalentan, insistirao na pojašnjenjima nekih traumatičnih momenata u biografiji gosta ...

 

Nisam lično tukao milanovića 5. oktobra 2000. godine, ali, recimo, da jesam, nakon ove emisije bih mu oprostio što sam ga tukao ...

Edited by stoka
Link to comment
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

"Aleksandar Rodić, ta čudna mešavine tarantule i kriminalca"  :isuse:  Posle te rečenice ide snimak nekog ko liči na Rodića kako šmrče crte kokaina sa stola. Sve to u jebenim vestima...

 

Mislio sam da sam sve čuo i video u ovoj zemlji, ali sam se očigledno prešao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...