Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

Ok, dosta smrti je prouzrokovano navijačkim tučama, ali isto tako je bilo slučajeva kada su ljudi gubili živote a da nisu učestvovali u tuči i nisu nikako mogli da ugroze one koji im oduzeli život, kao npr. dečko pogođen raketom na severnoj tribini ili onaj stariji čovek koga su prebili navijači Partizana jer je stao u odbranu Kineza.

Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

Ok, dosta smrti je prouzrokovano navijačkim tučama, ali isto tako je bilo slučajeva kada su ljudi gubili živote a da nisu učestvovali u tuči i nisu nikako mogli da ugroze one koji im oduzeli život, kao npr. dečko pogođen raketom na severnoj tribini ili onaj stariji čovek koga su prebili navijači Partizana jer je stao u odbranu Kineza.
Aleksandar Radovic i Živorad Šišković.Kampokei je u pravu, ovo sto se desilo na obilicevom vencu nije bila tuca.
Link to comment
a sa cime bi ti suocavao ovakvog degenerika? meni jedino na pamet pada inekcija, sve ostalo je zalud.
Lično bi ga suočavao sa kleštima i aparatom za zavarivanje. Ovde ipak pričam o društvenom suočavanju koje za cilj treba da ima postizanje svesti da Islam nije zlo, da stranci nisu zlo, da smo i mi činili neke zločine pa da sada ne moramo da se svetimo na svakoj nesrBskoj prilici na koju naletimo. Pročitaj šta su sve retardi pisali, ima tu i Kosova i bombardovanja i svega. Ne treba biti previše pametan pa zaključiti da ta deca ne bi toliko jako i u tolikom broju bila tako retardirana da su neke stvari u Srbiji raščišćene kada su trebale biti raščišćene. Al ne, zgodno je da se mi porugamo Cecama i inima što pozivaju na neko tamo suočavanje. Tako delujemo pametniji valjda, bem li ga.
Link to comment

ovaj moron koga ste citirali nije niti mlad niti zivi ovde. kako sam kaze, stariji je i zivi u Francuskoj. i, naravno, sere po EU, uz klasicne tirade o Kosovu i Republici Srpskoj i pritom ne namerava da se odseli iz te zle Francuske i grozne EU. tipicni gastarbajterski sljam.

Link to comment
Lično bi ga suočavao sa kleštima i aparatom za zavarivanje. Ovde ipak pričam o društvenom suočavanju koje za cilj treba da ima postizanje svesti da Islam nije zlo, da stranci nisu zlo, da smo i mi činili neke zločine pa da sada ne moramo da se svetimo na svakoj nesrBskoj prilici na koju naletimo. Pročitaj šta su sve retardi pisali, ima tu i Kosova i bombardovanja i svega. Ne treba biti previše pametan pa zaključiti da ta deca ne bi toliko jako i u tolikom broju bila tako retardirana da su neke stvari u Srbiji raščišćene kada su trebale biti raščišćene. Al ne, zgodno je da se mi porugamo Cecama i inima što pozivaju na neko tamo suočavanje. Tako delujemo pametniji valjda, bem li ga.
Joj, ja znam da cesto ispadamo zli ali mnogo morbidnog uzitka tu ima. Poslusaj samo N.Samardzica. I cetnik i evropejac i antikomunista i nekadasnji karadzicevac i sta sve ne. To nije neka politika vec simptom. Radio-terapija ako hoces. Strasno je sto ovde nema politike do ove drzavne, dolfusovske, koja moze da se uhvati u kostac s ovim bizgovima. Ne znam kako to, u ovom momentu kada se jos jednom suocavamo sa ovim, mogu to da pocnem da ti objasnjavam.
Link to comment
Lično bi ga suočavao sa kleštima i aparatom za zavarivanje. Ovde ipak pričam o društvenom suočavanju koje za cilj treba da ima postizanje svesti da Islam nije zlo, da stranci nisu zlo, da smo i mi činili neke zločine pa da sada ne moramo da se svetimo na svakoj nesrBskoj prilici na koju naletimo. Pročitaj šta su sve retardi pisali, ima tu i Kosova i bombardovanja i svega.
A, pa to je već lepo, teorijski, objašnjeno:http://www.politika.rs/pogledi/DJordje-Vuk...SELJEZI.sr.html
Link to comment
Joj, ja znam da cesto ispadamo zli ali mnogo morbidnog uzitka tu ima. Poslusaj samo N.Samardzica. I cetnik i evropejac i antikomunista i nekadasnji karadzicevac i sta sve ne. To nije neka politika vec simptom. Radio-terapija ako hoces. Strasno je sto ovde nema politike do ove drzavne, dolfusovske, koja moze da se uhvati u kostac s ovim bizgovima. Ne znam kako to, u ovom momentu kada se jos jednom suocavamo sa ovim, mogu to da pocnem da ti objasnjavam.
Samardžić je 1 magarac. Uopšte ne želim da personalizujem tu ideju o "suočavanju" niti je doživljavam na isti način kao peščanikovci. Cece sam pomenuo samo zato što su (na žalost) malte ne jedine koje o tome još drve, svakako najglasnije. A ova poslednja rečenica je malo rogobatna, pa se plašim da je nisam razumeo.
Link to comment
Samardžić je 1 magarac. Uopšte ne želim da personalizujem tu ideju o "suočavanju" niti je doživljavam na isti način kao peščanikovci. Cece sam pomenuo samo zato što su (na žalost) malte ne jedine koje o tome još drve, svakako najglasnije. A ova poslednja rečenica je malo rogobatna, pa se plašim da je nisam razumeo.
Pa ne znam ni ja sam nisam sredio misli ocigledno.Tadic vodi jednu dolfusovsku politiku (ja sam zakon, smrt svakom ekstremizmu, hapsimo levo i desno al lepo je ipak za ne daj boze imati svoje desnicarske batinase) ali kao da druge politike i nema. Navijacko nasilje samo po sebi njie nesto necuveno (UK i tako to) ali ovde se ocigledno uvezalo s necim drugim. Neko je lepo rekao ovo je bila egzekucija.edit: Bas to! Zasto samo faken Cece o tome drve? To je kao da su otvorili sanatorijum za one koji u ovome vide nesto cudno. One to drve u medijskoj kuci na cijoj televiziji ljudi gledaju snosaj kepeca i zene s jednom nogom. Ko je ovde zaista lud? Edited by kim_philby
Link to comment
Aleksandar Radovic i Živorad Šišković.Kampokei je u pravu, ovo sto se desilo na obilicevom vencu nije bila tuca.
nije naravno, al je samo jedna u nizu epizoda nasilja ovdašnjih navijačkonacističkih grupacija čijoj obesti su građani ove zemlje izloženi svakodnevno. a vrla nam vlast će sve učiniti da se opere pred svetom, to joj je najbitnije, ne sumnjam da će i poosuđivati ove ubice na ozbiljne kazne, i sve gotovo...do nekog narednog slučaja 'srpskog brukanja pred svetom'
Link to comment

Nadam se da ce neko otici u zatvor zbog ovoga. Na dug boravak tamo. Ali, Srbija je ovo. Svako cudo za tri dana. Dok se proces zavrsi, niko se vise nece secati. Tako je bilo i sa nezavisnoscu Kosova.Ipak, Evropa je zacudjena, rece i ne zna sta se desava. Eto buduce sargarepe: ocete u EU, apsite desnicare. Pa ce otkriti da su isti povezani sa tim i tim odavde i odane, pa ce neko zarad buducih izbora da se odrekne veze sa njima. Zabranice Obraz i 1389, oni ce se pregrupisati drugde.Zasto imam osecaj da se sve vrti u krug.

Link to comment

Evio kakva poruka stize na onoj FB grupi za oslobadjanje degenerika:"Francuz je danas preminuo..iako smo se svi nadali da ce preziveti.. Narode ne znam sta da vam kazem..neka im je bog u pomoci,drzimo im palceve da dobiju sto manje kazne..ili bar da neduzne,one koji ga nisu tukli-udarali oslobode..ipak su jos mladi.. Pozz svima i ovim putem bix zamolio one koji se ne slazu sa nazivom grupe da istupe iz iste.."

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...