Jump to content
IGNORED

South Park


martinj

Recommended Posts

12-ta sezona za sad 2/4.Prve dve su bile prilično loše (posebno Britney :puke: ), treća po meni meni odlična, a Kanadjani sasvim zadovoljavajući... Tako da se, uprkos bledom startu, opet željno iščekuju nove epizode. cool.gif

Link to comment
  • 2 weeks later...

Cartman: Butters, you gotta learn to chill, life goes by pretty fast. If you don't stop to look around once in a while, and do whatever you want all the time, you could miss it. :rolf: Dobra epizoda. I zaplet, i podzaplet, i humor beyond apsurdnih dick & fart jokes.

Link to comment

6 epizoda je bila vrh vrhova, najbolja u poslednjih nekoliko godinai onda 7 ep opusteno, nepretenciozno i sa stilom, za kraj ove polusezone. sve u svemu - 5 od 7 - nije lose.

Link to comment
  • 2 months later...

tek sad sam odgledao prve tri epizode iz 12. serijala i nista mi se nije dopalo...da li da gledam ove ostale ili je i to gubljenje vremena

Link to comment

Ne znam šta da ti kažem, to već zavisi od ukusa... Meni lično je izuzev prve 2 (koje su teško njesra) skroz ok sezona.I ta treća mi je skroz kul, šta joj fali?! :unsure:

Link to comment
  • 3 months later...
Dobra :lol:

I bet you can squeal like a pig! :D :D

Lucas i Spielberg su stare mušterije. Lepo su to povezali sa kineskom pričom."Saving America from the Chinese will mean nothing if we do it by going around shooting people in the dick!" :D
Link to comment
najdosadnija epizoda everlisena svake trunke humora
Ma daj, bilo je i gorih i manje duhovitih. Ovde bar ima simpatičnih momenata kad Kartman u svom stilu cvili kod mame, a kad se ona okrene plezi se Vendi i pokazuje joj srednji prst... I naravno, njegov solipsistički zaključak sa kraja epizode je genijalan. :DOstalih 20-ak minuta, čisto gubljenje vremena.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...