Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

lepo pise only on sundance now,

 

 

sn_thebureau_s3_posterart_teaser_1.jpg?i

 

 

 

sad jedino da neka dobra dusa to ripuje pa pusti na trafike :)

cpabien . co (puno dobrih duša) :)

Link to comment

U svim trafikama gde sam pitala jel prodaju serije gledali me belo O_o

 

 

Spala sam na 0 serija koje gledam, to je gore nego ono kad forum nije radio

Link to comment

Dobre forumske duše, ima li koga da zna gde je prodavnica za najnovije epizode The bureau. Odgledala sam prva 2 serijala i primila se ko mlad majmun i hoću da skapam  za najnovijim epizodama a ne mogu da pohvatam gde se emituje sve i kojim danima .

 

Mislim da se premijerno prikazuje još od 22-gog maja, ali ne verujem da je to doseglo neku popularnost da ćemo imati lep rip sa hard eng titlovima, dok neki nefrancuski (dakle, anglo-friendly) TV kanal ne otkupi i ne pusti.

 

Ne znam ove dve sezone koji kanal je puštao, pa da jurim najave, ne verujem da je BBC.

Link to comment

bilo je na nekom desnom torentu ali bez nalepljenih engleskih titlova.... mislio sam da je neka prevera ali kad sam skinuo vidim da je to to ali nema titlova

 

sad koji je torrent bio, ne sećam se, znam da mi je izbacio neku random stranicu preko onog torrentz

Link to comment

Ima na 1337x trackeru prva epizoda treće sezone okačena pre dva dana (3.5 gigabjata!!), ali pod punim imenom, Le Bureau des Légendes, a ne samo The Bureau, samo da, bez titlova. A titlova za nju nema čak ni na adiktidu, a ako ih tamo nema, mislim da ni ne postoje :D

Link to comment

ima svih deset na cpabientackaco, pa serije i tamo su na stranama 15 i 16. sad sam odgledao prvu i bsplayer mi je nasao neki engleski titl, nije idealan al moze. sad cu da vidim dal ce da nadje i za drugu

Link to comment

udari 10 posta na prijevodi onlajn i retvituj par dana, zapali masu i da vidiš kako će da se prevede :D

Aha, to žickanje je baš uspešno...Mada ko zna...
Link to comment

Ima na 1337x trackeru prva epizoda treće sezone okačena pre dva dana (3.5 gigabjata!!), ali pod punim imenom, Le Bureau des Légendes, a ne samo The Bureau, samo da, bez titlova. A titlova za nju nema čak ni na adiktidu, a ako ih tamo nema, mislim da ni ne postoje :D

Zar ti nisi kao Vilijam Osvajač? Ono, praviš se Englez, ali ti je praktično francuski kao materinji?

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...