Jump to content
IGNORED

Twin Peaks nova sezona, vreme je za hajp


Lrd

Recommended Posts

Upravo kreće nova epizoda na HBO HD, k'o nije gledao, najboljih sat vremena televizije ove godine, a možda i uopšte.   :D

Edited by Jeremija
Link to comment

Samo da skrenem pažnju da na prvom Cinemaxu samo što nije počeo Fire Walk with Me, po meni mnogo bliži tom nekom duhu ovog novog serijala nego original.

Link to comment

Udarnički zbindžovao osam epizoda u samo par dana. Moje utiske je najbolje sumirao zema:

 

Smeće

 

Specijalno su imbecilni online reviewers koji suču delfina na svaku Mulholland Drive "referencu" i svaki Kubrick "omaž". Ima ih koji čak priznaju koliko je ovo nepodnošljivo dosadno i isprazno i vremenom temeljno pregaženo, ali ih staaare lojalnosti ipak primoravaju da učitavaju nameru u linčovštinu. Vidite, on je pre četvrt veka dekonstruisao shitty sapunice i ponudio "prestižni" TV program; jasno je da sad pokušava da dekonstruiše kvalitetnu modernu televiziju i zato nam podmeće ovo cheesy sranje. Kakav umetnik! Kakvo ludilo od epizode! Četdeset minuta bez reči, osam sati bez smisla! Roadhouse! Arthouse!

 

tumblr_m8ivirBIXo1qlhe27o1_500.gif

Link to comment

Udarnički zbindžovao osam epizoda u samo par dana. Moje utiske je najbolje sumirao zema:

 

 

Specijalno su imbecilni online reviewers koji suču delfina na svaku Mulholland Drive "referencu" i svaki Kubrick "omaž". Ima ih koji čak priznaju koliko je ovo nepodnošljivo dosadno i isprazno i vremenom temeljno pregaženo, ali ih staaare lojalnosti ipak primoravaju da učitavaju nameru u linčovštinu. Vidite, on je pre četvrt veka dekonstruisao shitty sapunice i ponudio "prestižni" TV program; jasno je da sad pokušava da dekonstruiše kvalitetnu modernu televiziju i zato nam podmeće ovo cheesy sranje. Kakav umetnik! Kakvo ludilo od epizode! Četdeset minuta bez reči, osam sati bez smisla! Roadhouse! Arthouse!

 

tumblr_m8ivirBIXo1qlhe27o1_500.gif

Видиш како Ајанту пролеће...

Link to comment

Видиш како Ајанту пролеће...

 

Ti stvarno misliš da, ako mene na sebi svojstven način dovoljno isprozivaš na ovom topicu, da ćeš onda time išta postići...

 

Čim sam video da je Vini počeo da piše ovde, znao sam i pre čitanja toga što je napisao da je došao da pljuje po seriji, toliko je providno...

 

Inače, bolje se držite najobičnih budalaština, koje ionako dominiraju glupošću medija i interneta i koje vi na nivou forumskog diskursa tobože vehementno uzdižete...

Edited by Ajant23
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...