Jump to content
IGNORED

Sherlock 2010


Frank Pembleton

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    62

  • Weenie Pooh

    36

  • Lrd

    35

  • *edited by mod

    21

Sherlock
... posle ovog tizer-topika skinuo sam seriju i poceo da gledam. prekinuo sam (17. minut) samo da se javim ovde i kazem da ovo tece sjajno. Poslednji put sam ovako unapred uzivao kod prve epizode prvog serijala "ljudi sa Menhetna"
Link to comment

Uh, vozilo me do samog kraja (govorim o prvoj epizodi) ali kod taksiste me naglo spustilo:(Kako god, estetika je vrhunska, produkcija besprekorna, svidja mi se ubacivanje tipografije/grafike na video (vrlo inventivno i odlicno se uklapa), sto je najbitnije: to jeste serlok holms, mnogo vise no onaj iz filma 2009-te.

Link to comment
Gledaj, jednom se zivi :PTony: ne znam koje filtere imas, ali meni je ovo jedno od boljih komercijalnih ostvarenja. Dinamicno i inteligentno.
jel prva ono kad se tek upoznaju i kad jurcaju kroz grad?britis serija koja izgleda kao da je beson snimao 24, dakle bezveze.secam se da je bilo nekih logickih nebuloza, sad bih morao da se podsetim, a bas ne zasluzuje.
Link to comment
secam se da je bilo nekih logickih nebuloza, sad bih morao da se podsetim, a bas ne zasluzuje.
Logicke nebuloze? U komercijalnoj seriji? Zezas!uh, ti ipak imas prevelika ocekivanja.edit: izgleda da moras da volis Sherloka kao koncept da bi ti se serija svidela. Edited by CowBoy
Link to comment

Bice da je od dioptrije ;)Meni Sherlock bas legao kao ceo paket. Casting je odlican. Freeman genijalan.Gledala ga solidno davno tj. cim je izasao. Imam zelju da ponovo overim sve tri epizode tj. filma dok ne pocnem novu sezonu.

Edited by Lynn
Link to comment

Ja je odgledala ponovo, pre jedno mesec dana, odlična je.Sećam se da mi je prošle godine u jednom momentu zasmetalo što su pomešali dve tri priče u jednu, ali sam onda odlučila da ovu seriju ne poredim sa knjigama, niti sa serijom u kojoj je glumio Džeremi Bret i onda sam se samo prepustila vrhunskoj zabavi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...