Jump to content
IGNORED

Grešna zadovoljstva


Lrd

Recommended Posts

A nema ništa blamantno u praćenju Farscape i Big Bang Theory, IMHO.
Ovo prvo je ispljuvano na jednom drugom forumu (sad sam se setila) sa koga sam pobegla, jer su se utrkivali ko će više da oblati Lost, a za TBBT su mi koliko pre mesec dana, kada sam pitala kakva je serija, na omiljenim serijama ove, rekli da pristojan svet od toga zazire.
Link to comment
2 Broke Girls2-broke-girls.jpgZbog Beth Behrs...
zašto, ali zašto je ovo grešno zadovoljstvo, kad je stvarno smešno?za sve ostalo se slažem. mada sam i ja volela OC, i pored toga što je kompletno nadrealna i besmislena, jer sve devojčice vole setha cohena.
Link to comment
I 5-6 sezona Beverli Hilsa, iako sam javno govorila da je đubre neopevano.Takođe i ceo Dosonov svet i delimično OC, a ponekad i Gilmorice, i volim prvu sezonu Boljeg života
Gilmorice su najbolja serija na svetu. To stalno gledam. Kad završim svih 7 sezona krenem ispočetka, i tako već godinama. Dođu mi ko domaća supa, ili čaj od nane s limunom. Kao neki lek. Kad je teško pustiš epizodu Gilmorica.
Link to comment
dirty sexy money je meni bila gossip girl za domacice.bas mi bilo zao kad su je ukinuli :Da da, samantha who.
tu samantu neshto ne mogu da gledam. ali gossipice i dirty sexy money istrajavam samo zato sto me svi glumci, ali svi odreda, ukljuchujuci i vazda sjajnog donalda, nerviraju preko svake mere, ne mogu da reshim koji vishe... :isuse: Edited by thermal bug
Link to comment
zašto, ali zašto je ovo grešno zadovoljstvo, kad je stvarno smešno?
Joj, meni je Ket Denings uzasna. Han je car.Setio sam se i ove treshine...outsourced01m.jpgZbog Pippe Black, Diedrich Badera i Gupte :lol: Edited by nbg4ever
Link to comment
Gilmorice su najbolja serija na svetu. To stalno gledam. Kad završim svih 7 sezona krenem ispočetka, i tako već godinama. Dođu mi ko domaća supa, ili čaj od nane s limunom. Kao neki lek. Kad je teško pustiš epizodu Gilmorica.
word!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...