Jump to content
IGNORED

ko su hipsteri, sta je to hipsteraj i ima li ga uopste


nisam ja

Recommended Posts

ja bi rekla da je temeljna maksim da skupo platis stvari koje izgledaju jeftino. najprije baci austrijske non-okvire naočala (koje imamo jednake) i uzmi nesto od tom forda ($ 250 i više), sto izgleda kao socijalni okvir i sl.

Link to comment
  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    73

  • Caligula

    70

  • Ryan Franco

    51

  • dig_chohano

    31

a, ma to su ove pizde japsteri, pravi hipster je bio hipster i prije no sto je to bilo kula sad vise covjek ne moze da zna ni ko je ko :(

Edited by morgana
Link to comment
ja bi rekla da je temeljna maksim da skupo platis stvari koje izgledaju jeftino. najprije baci austrijske non-okvire naočala (koje imamo jednake) i uzmi nesto od tom forda ($ 250 i više), sto izgleda kao socijalni okvir i sl.
u startu je diskvalifikovan, pošto nosi dioptrijske naočare - svaki pravi hipster nosi fejk :Dsem toga:
A Hipster ideally possesses no more than 2% body fat.

post-6-12809242114441.jpg

Link to comment
Djecace prvo moras da odaberes koji ces tip hipstera.
ama ne znam, neki najkul valjda, zato vas i pitam
ja bi rekla da je temeljna maksim da skupo platis stvari koje izgledaju jeftino. najprije baci austrijske non-okvire naočala (koje imamo jednake) i uzmi nesto od tom forda ($ 250 i više), sto izgleda kao socijalni okvir i sl.
e, to, fala!
u startu je diskvalifikovan, pošto nosi dioptrijske naočare - svaki pravi hipster nosi fejk :D
da onda metem sociva i fejk ocale?
Link to comment
Ali samo ironicne, recimo:sam-elliott_paul-wender.jpg
to se traži, hipsterski zlatni presek u ironiji! ništa preterano.
to bre!moj djed izbosne je furo iste. znaci, genetika je na mojoj strani.
Link to comment

Znajuci gde zivis, lokacija ti nije bas preterano hipsterska. Pokusaj da pitchujes da zivis u ekoloski odrzivom domacinstvu ili tako nesto.

Link to comment
svi saveti su dobrodosli
Sigurno ću štošta da ponovim što drugi rekoše jer ne mogu više da pohvatam gde si sve posejao hipsterske topike, al evo i par mojih sovjeta.Prvo, od sad nigde da nisi išao bez svog fixed gear bicikla. I ne samo što mora da bude fixed gear, nego mora da bude i mator. Znači, po mogućstvu neki Schwinn ram, napravljen makar malo pre nego što si se rodio. Ako imaš kola, da ih prodaš. Ili bar da ih zameniš za neku mnogo dobru krntiju, polu-antikvitet na koji ćeš da nalepiš 'my other car is a bike'. I nemoj da bi te neko video da nosiš kacigu dok umireš na svom fixed gear biciklu uz Tadeuša Košćuška! Može ovako nešto, recimo:hipster_nascar_cycling_cap.jpgal da ne piše 'hipster', naravno. Odma da se prijaviš u vegane. Ako baca senku, ne jede se. Ovo bi trebalo dosta brzo da te svede na gorepomenutih 2% telesne masnoće. A taj nivo telesne masnoće ti treba da bi mogao lepo da se obučeš. Na noge ništa što više liči na džins nego na jeggings. Obuvaš nešto poput Toms espadrila, recimo. Naravno, ne nosiš ih jer za svaki kupljeni par jedan par ide nekom detetu u Africi. Ionako si ih kupio polovne i zato što su ti bile ružne. Kad ti na glavi nije biciklistički kačket, vunena kapa je uvek dobar izbor, posebno ako nije zima. I ne nabijaš je na oči, nego više onako držiš na potiljku. Upotpunjuje frizuru oko koje se nisi trudio, ne skriva je. Za ramove naočara obrati se Mekejbu :D Kad se skroz lepo obučeš, vežbaj malo hod i tako to. Jako važno: od lakta naviše ruke moraju u svakom trenutku da budu prilepljene za bokove. Znači samo podlaktice smeju da se odvajaju od tela. Osim kad voziš svoj fixed gear bicikl, naravno. Pridigneš malo ramena, zalepiš laktove za bokove i tako sve radiš. Vežbaj, nije lako kako se čini. I ne smeš da preteraš sa uvlačenjem u ramena, nisi neki emo paćenik božemesakloni.Tetovaže i pirsinzi su apsolutni must. Posebno dobro da razmisliš oko tetovaže, tu ne smeš da se zajebeš. Tribali i ta sranja odmah otpadaju. Ili nešto perenijalno kul, kao recimo boombox na listu leve noge, ili nešto žešće konceptualno... ne umem baš dobro ovde da posavetujem, mnogo više pažnje obraćam na tetovaže hipsterki :wub: Tu bih ti odmah preporučio par jelenskih rogova između grudi i ramena, neko cveće po stopalima i zvezdice duž listova obe noge. Ali ko zna, možda ako probaš tako nešto može da ispadne dovoljno ironično da uspe. Pirsinzi - do skoro su alke u donjoj usni bile vrlo učestale, pa se prešlo na one rupčage u ušima, ali kako je i jedno i drugo kontaminirao razni ne-deck svet, nisam više siguran šta je bleeding edge hipsterstva u ovoj oblasti. Valjda ipak ne možeš da omaneš sa rupčagama u ušima, nećeš valjda baš u skorijoj budućnosti da zalaziš u Vilijamsburg pa da ti se smeju ako se to više ne nosi. E da, dobro bi bilo i da usvojiš nekog kera iz prihvatilišta. Ako je moguće, neka bude neka opaka zver, neki pitbul, recimo, od koga onda ti i tvoja nepodnošljivo mršava devojka napravite najpitomiju kucu u kraju. Možda se setim još ponečega...
Link to comment

zna malkin! kuce vec usvojio, kola nisu tolko stara, al nisam ni zafarbo de sam lim radio, pirsing imam (princ albert).I ne smeš da preteraš sa uvlačenjem u ramena, nisi neki emo paćenik božemesaklonie ovo me, moram priznati, plasi. bojim se da sam pokupio do kraja tu prokletu motoriku dok sam vezbao da budem emos. jel mnogo strasno to?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...