Jump to content
IGNORED

Dušeci


Krotka

Recommended Posts

to

 

najbolje spavam u kući na planini.

kada smo je renovirali i opremali, nije bilo neke love, pa smo kupili običan sunđer, ali dosta tvrd, onaj što se koristi za nameštaj

u prvi mah nam se činilo da će biti pretvrdo za spavanja, ali pokazalo se kao sjajno

i svi koji dođu u goste se oduševe i pitaju koja je to marka dušeka  :lolol:

 

 

+1 za tvrde duseke, mada u ovom slucaju kontam da je za najbolje spavanje dobrano zasluzna cinjenica sto je kuca u planini. :)

Link to comment

Ja sam kupila sa žičanim oprugama debljine 28 cm i stavila na krevet sa letvicama i to je taj osećaj kao u hotelu koji mi prija. Ne znam da li volim da je dušek tvrd, možda je radije prava reč - napet. Volim da je napet.

 

Od memorijske pene me hvata jeza. Bio je jedan sa dodatnih 4-5 cm memorijske pene preko ovoga što sam ga uzela i nije mi bilo prijatno.

Link to comment
  • 2 years later...
Ima li negde u Srbiji da se može kupiti memorijska pena onako na komad, da ne mora cela tabla (dušek)?
Treba mi za jastuče za stolicu.
 

Pa imaš ove jastučiće za spavanje od mem pene pa vidi. Ne znam da li oni valjda se zovu Sorbon ili tako nešto imaju....
Link to comment
Imali samo sundjere kad sam poslednji put bio i moglo da se kupi samo na tablu. 
Ali proveriću ponovo.
 

Moguće, nisam video...
Onda proveri ove jastuke male za pod glavu...
E sad ne znam ni koliko je ta memorijska pena "izdržljiva"...
Link to comment
  • 7 months later...

doslo vreme za zamenu duseka, a i da iskoristim sajamski popust, cini mi se da cu uzeti schlarafiu, samo ne znam za koji da se odlucim, jel’ uzimao neko u poslednjih par godina i jel’ voljan da podeli iskustva?

Link to comment
1 hour ago, decak Kejt said:

doslo vreme za zamenu duseka, a i da iskoristim sajamski popust, cini mi se da cu uzeti schlarafiu, samo ne znam za koji da se odlucim, jel’ uzimao neko u poslednjih par godina i jel’ voljan da podeli iskustva?

Ceniš da će biti popust na Sajmu nameštaja? I ja planiram Šlarafiu sa žičanim jezgrom.

 

Letos propustio odličan popust u Ikei, bio jedan sjajan za 30k.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...