Jump to content
IGNORED

underwear iliti vesh nash nasushni


pcelica

Recommended Posts

kao, moj brus? to sam vech, jednom specijanom e-prilikom, pokazala drugu Indiju.......... tamo
pa brus, gacice, sve sto se wearuje under. pidzame ne moze, osim ako ispod njih ne nosis nista. ili u slucaju da si supermen.
Link to comment
You can take a man out of the eighties, but you can't take the eighties out of the man. :lol:
Ovo me podseti...tek sam nedavno primetila da knjiga Headcleaner (sa tekstovima B. Bargelda) svetli u mraku, do tad nisam nekako obracala paznju. Uplasi me odistinski. Tako da ti vasi retro-noviteti nisu za mene, mislim da bih se osecala nekako...radioaktivno. Ali slobodno se vi igrajte. :)
Link to comment
Ovo me podseti...tek sam nedavno primetila da knjiga Headcleaner (sa tekstovima B. Bargelda) svetli u mraku, do tad nisam nekako obracala paznju. Uplasi me odistinski. Tako da ti vasi retro-noviteti nisu za mene, mislim da bih se osecala nekako...radioaktivno. Ali slobodno se vi igrajte. :)
Hmm...sad me podseti. Po avionima je pre bilo plocica "Exit" koje svetle u mraku, bez napajanja energijom. Jednu sam izbliza pogledao (bio sam avio mehanicar u prethodnom zivotu, na kratko) i pisalo je "Beta Radiation, harmless".Da nije ova mama-pronalazac uzela niti od toga i uplela u vesh? Pa, bilo je harmless za putnike i posadu izlozenu svaki dan tome. Nece valjda da ozraci i onesposobi uzivaoce u lepoti?
Link to comment

jako volim mushke podkoshulje i one oldskul mushke gacje (bokserice ako nosim ko da ne nosim).tange samo kad je jako vruce. i ne predugo jer ih osecam non stop pa me svest o njima dekoncetrishe :Dboje:belo,crno,belo,belo,crveno..materijal: pamuk :wub:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...