Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

glup je a misli da je pametan. nagora kombinacija. mislim na krla. a sto se dr tice....citala sam onaj tekst, od pocetka je mizogen. pomenuti cedomorke u vezi sa ovim slucajem je takva zamena teza, a kad ih je vec stavio u neku korelaciju ne pomenuti da su i cedomorke najcesce u postpartalnoj psihozi ili postnatalnoj depresiji itd, polus ne pomenuti da je ubica  ocigledno poremecen i opasan, pa samim tim opasan i po dete i da je to razlog zasto nesrecna zena nije htela da se vidja sa detetom. nemam reci. jako maliciozno. i onda se nadje onaj fejsbucar da objasni kako pucanstvo nije shvatilo sta je premudri hteo da kaze. spremni smo za handmaid's tale....

Milivojevic kod svih tema koje se ticu nasilja u porodici govori o nasilju medju supruznicima odnosno o nasilju jednog supruznika nad drugim supruznikom. Znaci, svesno i namerno muti vodu i odbija da govori o ociglednom, da se ne radi o rodno neutralnom ili rodno nasumicnom nasilju. Muskarci  zlostavljaju, maltretiraju, prebijaju i ubijaju zene. 

Edited by pacey defender
Link to comment
  • 2 weeks later...

zezanje na sopstveni racun zahteva IQ koji Krlo sa sve blizim srodnicima zajedno ne moz` da dobaci ali nikako...

 

BILDE  :frust:

Edited by jorma shparga
Link to comment
  • 2 weeks later...

Dnevni tupan je ova voditeljka sa fotke, ne znam kako  se zove.

maxresdefault.jpg

Danas im je u emisiji Posle ručka na TV Happy bio gost Tomislav Peternek, sa kojim je pokušala da se prostački ophodi, pa je dobila šta je tražila. Između ostalog, pomenula je "kad škljocnete aparatom", a on kaže "fotograf fotografiše, a idiot škljoca". Tajac. Pa kako se zove onaj zvuk? Zove se ekspozicija.

Edited by halloween
Link to comment

Predvodnice tog talasa su one dve što vode Beogradsku hroniku, koje tačno zamisle šta je to što sagovornik treba da im kaže, pa ga zajašu sve dok ne dobiju baš to što su tražile.

Edited by Halvard
Link to comment

Predvodnice tog talasa su one dve što vode Beogradsku hroniku, koje tačno zamisle šta je to što sagovornik treba da im kaže, pa ga zajašu sve dok ne dobiju baš to što su tražile.

ne diraj mi Sladžu, krvi ću ti se napit'!????

Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...