Jump to content
IGNORED

Boardwalk Empire


Ajant23

Recommended Posts

Carstvo promenade iznad alkoholnog mora zaborava, mitske metamorfoze poznatih nam likova, reference poput onog komičara na platnu iz pilota što je bio prošao tri ponovljena suđenja za ubistvo devojke na "orgiji" da bi na kraju bio oslobođen i umro od srčke odmah pošto je potpisao sjajan ugovor sa gangstaWB-om da se vrati na velika vrata na film na koji se u još jednoj formalnožanrovskoj varijanti vraćaju TerenceWinterTimothyVanPattenSopranosi, ali with a twist sa: Martinom Scorseseom, Michaelom Pittom, Michaelom Shannonom, Dabneyem Colemanom, Al Caponeom, Lacky Lucianom i drugima...Drugim rečima, kada ne stavljate spoilere na "Omiljene serije", evo nam topic...

Edited by Ajant23
Link to comment
  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ryan Franco

    41

  • Sludge Factory

    31

  • Lrd

    25

  • Feindouno

    23

Odlicna serija, pravo osvezenje. Uzeli su par forica iz kuma, sto je normalno, ali generalno prva epizoda obecava. Ima dosta istorijskih likova, pa i tu moze da se prati paralelna prica. Sve u svemu, preporuka za gledanje.Druga epizoda je izasla.

Link to comment
Jel' gleda bre ovo neko sem mene? :D
ja planiram da pogledam kad se bude kompletirala sezona. naravno, omar se mora isposhtovati :D nadam se da je stvarno dobro, a ne da pishesh ovo kao za housa :D koga dodushe takodje ne propushtam :D
Link to comment

Serija je (in yr face Ajant!) remek-delo. Bar se takvom čini, dok se radnja još nije razvila. Ali..Fotografija je savršena. Epoha prenesena do najsitnijih detalja. Špica predivna. Ispisi na radnjama - evo im jedan :ziga: Glumci, kao i odabir istih - vrhunski. Zašto se onda, sto mu gromova, meni čini da je preteruju? Jednostavno, malo mi deluje da postoji suviše očigledna namera da se uhvati jedan, izgleda uspešan, trend rekonstrukcije odredjenih perioda američke istorije ili pak geografskih odrednica, kao i društvenih tokova koji ga prožimaju. Nije da mi to samo po sebi smeta ali eto, samo primećujem...

Link to comment
ja planiram da pogledam kad se bude kompletirala sezona. naravno, omar se mora isposhtovati :D nadam se da je stvarno dobro, a ne da pishesh ovo kao za housa :D koga dodushe takodje ne propushtam :D
Pa ok, svakako nisam merodavan pa da se prema meni upravljas, ali meni je super. Uzivam. A za House-a sam mnogo pristrasan, jbg -_-
Gledam, što?
Ma onako pitam. Niko ne komentarise ovde na topicu sem mene vec par nedelja.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...